Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

(precizēta) Dienvidkurzemes novada čempionātā telpu futbolā pirmā sarkanā kartīte

PRECIZĒTS “MEDZES” PUNKTU SKAITS. Šajā nedēļā tika aizvadīti divi Dienvidkurzemes čempionāta posmi telpu futbolā. Ja Grobiņā trešdien potenciālie līderi tika pie salīdzinoši vieglām uzvarām, tad ceturtdien Priekulē – teorētiskajiem favorītiem bija gana jāiespringst, lai tiktu pie kārotajiem trim punktiem tabulā, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes Nīcas nodaļas vadītājs Ingars Kalējs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

I. Kalējs norāda, ka Priekulē spēlē starp “Liepājas Centra draudzi” un “Dunalku” pēdējās minūtēs tika piedzīvota spēle piecatā pret četriem un tikai vārtu stabs glāba “Liepājas Centra draudzi”, lai tabulā tiktu ierakstīti kārotie trīs punkti. “Liepājas Centra draudzei” izdevās izcīnīt uzvaru ar 3:2.

Priekules posmā “Priekules” komandas spēlētājs Ralfs Rinalds Spēks nopelnīja sarkano kartīti čempionātā un nu būs spiests divas spēles izlaist. Futbolistam būs divu spēļu diskvalifikācija. Viņš nevarēs spēlēt 15. februārī un vienu spēli otrajā riņķī. Tā bija pirmā sarkanā kartīte čempionātā.

“Kopumā A grupā iezīmējas pretendenti TOP 3-am, kas turpinās cīņas par pirmo Dienvidkurzemes čempionu titulu telpu futbolā! Nākamajā nedēļā čempionātam būs spraigs kalendārs un cīņas uzsāks arī B grupa.” stāsta I. Kalējs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rezultatīvāko spēlētāju saraksta līderpozīcijās ar sešiem vārtiem ir “RT Metāla” futbolists Toms Gucs. Otrais ar pieciem vārtiem ir medzenieks Jevgēņijs Koršakovs, bet trešais ar četriem vārtiem ir vēl viens “Medzes” futbolists Mārtiņš Šneiders. Trīs vārtus čempionātā ir guvuši Emīls Jēkabsons (“Medze”), Lauris Kupšis (“Nīca”), Kristiāns Božis (“Medze”), Eduards Egle (“Priekule”) un Daniels Rašmanis (“Priekule”).

Spēļu rezultāti:
Grobiņas posms (8. februāris)
“Medze” un “Nīcā pie Biz-biz” 9:0
“Medze” un “Liepājas Centra draudze” 6:1
“RT Metāls” un “Nīcā pie Biz-biz” 10:4

Priekules posms (9. februāris)
“Priekule” un “Liepājas Centra draudze” 4:3
“Liepājas Centra draudze” un “Dunalka” 3:2
“Priekule” un “Dunalka” 4:1

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

A grupā šobrīd līderpozīcijās ar 12 punktiem ir “Medzes” futbolisti. Pa sešiem punktiem ir “Priekulei” un “RT Metālam”. Trīs punkti ir “Liepājas Centra draudzei”, bet bez punktiem ir “Dunalka” un “Nīcā pie Biz-Biz”.

Nākamnedēļ tiks aizvadītas spēles Nīcā, Priekulē un Aizputē.

Trešdien, 15. februārī, spēles būs Nīcas sporta centrā. Pulksten 19 spēlēs “Dunalka” un “Nīcā pie Biz-Biz”. Pulksten 20 spēlēs “Medze” un “Dunalka”. Pulksten 21 spēlēs “Priekule” un “Nīcā pie Biz-Biz”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ceturtdien, 16. februārī, spēles būs Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē. Pulksten 19 spēlēs “Liepājas Centra draudze” un “RT Metāls”. Pulksten 20 spēlēs “”RT Metāls” un “Dunalka”. Pulksten 21 spēlēs “Nīca” un “Liepājas Centra draudze”.

Sestdien, 18. februārī, spēles būs Aizputes sporta centrā. Pulksten 11 spēlēs “Veterāni” un “FTS Baltic”. Pulksten 12 spēlēs “Vaiņode” un “A.B.A. Kompānija”. Pulksten 13 spēlēs “Zvejnieks” un “Veterāni”. Pulksten 14 spēlēs “FTS Baltic” un “Vaiņode”. Pulksten 15 spēlēs “A.B.A. Kompānija” un “Zvejnieks”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.