Dienvidkurzemes novada čempionāts telpu futbolā sākas ar “Medzes” divām uzvarām un pirmo “Hat-trick”

Piektdienas, 3. februāra, vakarā Priekulē ar pirmo sabraukumu sākās Dienvidkurzemes novada čempionāts telpu futbolā. Čempionātu ar divām uzvarām sāka “Medzes” futbolisti.

Pirmajā sabraukumā piedalījās mājnieki – “Priekule”, kā arī “Medzes” un “RT metāls” futbolisti. Čempionāta atklāšanas spēlē “RT Metāls” ar 5:3 uzvarēja “Priekuli”. Pēc tam “Medze” ar 5:2 pārspēja “RT Metālu”. Šajā spēlē pirmo “hat-trick” čempionātā guva “Medzes” futbolists Emīls Jēkabsons, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada Sporta pārvaldes Nīcas nodaļas vadītājs Ingars Kalējs.

Pirmā sabraukuma noslēgumā “Medze” ar 3:2 uzvarēja “Priekuli”. “”Priekule” izvirzījās vadībā ar 2:0 pirmajā puslaikā, bet “Medze” spēja otrajā puslaikā spēli (rezultātu) izlīdzināt un mača pēdējā minūtē “Medze” (Jevgēņijs Koršakovs) ar 10m soda sitienu izrāva uzvaru!” stāsta I. Kalējs.

“Medzes” futbolistiem šobrīd turnīra tabulā ir seši punkti, “RT Metālam” ir trīs punkti, bet “Priekules” futbolisti ir bez punktiem.

Pirmajā sabraukumā divās spēlēs trīs vārtus guva “RT Metāla” futbolists Toms Gucs. Ar diviem vārtiem izcēlās J. Koršakovs. Divas dzeltenās kartītes nopelnīja “Medzes” futbolists Aigars Zvirbulis.

I. Kalējs piebilst, ka čempionātā startē kopumā 11 komandas, kuras izlozētas divās grupās. Pēc viena riņķa trīs labākās komandas no katras grupas veidos A grupu, kas cīnīsies par 1.-6. vietu čempionātā (punktus neņem līdz), savukārt atlikušās komandas sadalīs veidos grupu, kas sadalīs 7.-11. vietai čempionātā.

Nākamā spēles būs 8. februārī Grobiņas Sporta centrā. Pulksten 19 spēlēs “Medze” un “Nīca”. Pulksten 20 spēlēs “Nīca” un “RT Metāls”. Pulksten 21 spēlēs “Liepājas Centra draudze” un “Medze”.