Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā copmaņus gaidīs uz Latvijas čempionātu pludiņmakšķerēšanā amatieriem

Foto – Uldis Dobelis

Divu dienu garumā, 23. un 24. jūlijā, Dienvidkurzemes novada Virgas pagasta Prūšu ūdenskrātuvē notiks Latvijas čempionāts pludiņmakšķerēšanā amatieru klasē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībnieku pulcēšanās 23. jūlijā pie Prūšu ūdenskrātuves peldētavas būs no pulksten 6 līdz 6.30. Pulksten 6.45 sāksies sacensību posmu izloze, bet pirmā posma sacensības notiks no pulksten 8 līdz 12, informē Kalētu pagasta pārvaldes sporta organizators Ģirts Ločmelis.

Otrā posma izloze būs 23. jūlijā pulksten 14.45, bet otrais posms notiks no pulksten 16 līdz 20. Trešais posms būs 24. jūlijā no pulksten 8 līdz 12. Tā izloze sāksies pulksten 6.45.

Svētdien, 24. jūlijā, pulksten 13 būs apbalvošana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Amatieru klases sacensībās Prūšu ūdenskrātuvē varēs piedalīties komandas divu dalībnieku sastāvā, kā arī individuālie dalībnieki. Sacensībās aizliegts piedalīties dalībniekiem, kas startējuši Latvijas čempionāta pludiņmakšķerēšanā un ieguvuši iepriekšējā sezonā pirmo līdz sesto vietu.

Dalībniekiem iepriekš jāpiesakās līdz 19. jūlijam, lai varētu plānot sacensību posmus. Pieteikties var, zvanot Ģ. Ločmelim pa tālruni 26419756.

Dalības maksa – 20 eiro no komandas, individuālajiem dalībniekiem – desmit eiro. Dalības maksu izlietos dalībnieku kopīgajām pusdienām pēc pirmā posma.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.