Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada jauniešiem būs iespēja uzzināt par darba iespējām

Otrdien, 28. decembrī, pulksten 17 ZOOM platformā norisināsies “Lekciju cikla – darbs un karjera” septītā online nodarbība. Tikšanās norisināsies karjeras konsultantes Ilzes Daugavietes vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā tikšanās reizē tiks apskatīta tēma “Sagatavošanās darba intervijai”. Nodarbībai aicināts pieteikties ik viens jaunietis no Dienvidkurzemes novada, portālu “ReKurZeme” informē “Ideju mājas” pārstāvis Māris Mumgaudis.

Online nodarību mērķis ir piedāvāt jauniešiem iespēju uzzināt aktuālāko informāciju par karjeru un tās izvēli, mērķiem un stresa noturību, CV sagatavošanu, darba intervijām – ko darīt un, ko nedarīt. Lekcijā tiks pasniegta kodolīga informācija radošā un jauniešiem saistošā veidā, kas ilgs aptuveni vienu stundu. Kopumā tiek plānotas astoņas online nodarbības, ko vadīs dažādi speciālisti.

  1. decembra nodarība tiks veltīta tēmai, kas aptver tos jautājumus, kas saistās ar darba interviju, ko darīt un, ko nedarīt intervijā, kāda nozīme ir uzdotajiem jautājumiem un citas tēmas. Jauniešiem tiks piedāvāta kodolīga informācija, motivējošs stāsts, interaktīva iesaiste un iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Lekciju ciklam tiek aicināti pieteikties tie jaunieši, kas jau ir sasnieguši 13 gadu vecumu, no visa Dienvidkurzemes novada. Pirmajai nodarbībai var pieteikties aizpildot anketu līdz 27. decembrim vietnē: https://ieej.lv/ABOw8

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.