Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā Covid-19 nopauzē kultūras pasākumus – rīkotāji izziņo jaunus datumus

Dienvidkurzemes novadā sakarā ar augstiem Covid-19 rādītājiem līdz 21. februārim ir atcelti kultūras pasākumi iekštelpās, ziņo pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien, 12. februārī, pulksten 18 Lieģu kultūras namā plānotais Liepājas mūziķa Ivo Fomina koncerts ir pārcelts uz 5. martu. Lieģu kultūras nama vadītāja Dzintra Cāle norāda, ka vietu rezervācija saglabāsies iepriekšējā. Atteikties no biļetēm var, zvanot pa tālruni 29997837.

Sestdien, 12. februārī, pulksten 17 Priekules kultūras namā bija iecerētas Priekules pilsētas 94. dzimšanas dienas svinības. Tajās bija plānots teikt paldies pilsētas čaklākajiem ļaudīm un “Teātra tenoru” koncerts. Priekules pilsētas un pagasta kultūras nodaļas vadītājs Gundars Venens stāsta, ka svinības tiek pārceltas uz brīdi, kad novadā norims Covid-19 saslimšanas kāpums. Tās plānotas 5. martā pulksten 17.

Durbes kultūras namā piektdien nenotika filmas “Atrast īsto” demonstrēšana, svētdienas pēcpusdienā nebūs arī komēdija “Tabu”, bet 18. februārī izpaliks Durbes 2021. gada kultūras notikumu fotogrāfiju un video momentu ceļojums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmdien, 14. februārī, Vaiņodes kultūras namā paredzētais koncerts „Mīlestības vēstule no Itālijas” tiek pārcelts uz 26. februāri.

Pirmdien, 14. februārī, Aizputes kultūras namā plānotā izrāde “Silvija” tiek pārcelta uz 23. februāri. Aizputes kultūras nams informē, ka lūgums apstiprināt savu rezervāciju un zvanīt pa tālruņiem 29373185 vai 26740757.

Savukārt Cīravas kultūras namā 19. februārī plānotais Jāņa Moiseja koncerts “Mīlestība” ir atcelts. Svētdien Medzes kultūras namā izpaliks Zigurda Neimaņa liriskā komēdija “Mīli mani!”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.