Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada skolā pie skolēniem atrod cigaretes un pudeli ruma

Pamatojoties uz izglītības iestādes saņemto pieteikumu, 13.februārī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirkņa Prevencijas grupas amatpersonas veica pārbaudi izglītības iestādē Dienvidkurzemes novadā uz aizdomu pamata par to, ka skolā tiek ienestas aizliegtas vielas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas un Dienvidkurzemes novada pašvaldības policijas amatpersona izglītības iestādē konstatēja piecus pārkāpumus. Pie trim bērniem tika atrastas cigaretes un pie viena – elektroniskā cigarete. Tāpat pie viena jaunieša, pie kura atradās cigarete, tika atrasta arī alkohola pudele “Captain Morgan”, portālu “ReKurZeme” informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Valsts policijā par nepilngadīgām personām uzsākti administratīvo pārkāpumu procesi par tabakas izstrādājumu un elektronisko smēķēšanas ierīču glabāšanu, ja to izdarījis bērns, un pret vienu jaunieti – par alkoholisko dzērienu glabāšanu, ja to izdarījis bērns.

Valsts policija atgādina, ka, saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu, bērns nedrīkst smēķēt, lietot bezdūmu tabakas izstrādājumus, glabāt tabakas izstrādājumus, augu smēķēšanas produktus, elektroniskās smēķēšanas ierīces un to uzpildes tvertnes, kā arī glabāt un lietot alkoholiskos un enerģijas dzērienus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policijas amatpersonas turpinās veikt šādas preventīvas pārbaudes, tostarp preventīvus pasākums mācību iestāžu tuvumā, lai novērstu aizliegto vielu lietošanu nepilngadīgo vidū.

Ilustratīvs attēls. Foto – Pixabay

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.