Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā sumina skolēnus un pedagogus

Trešdien, 25. maijā, Grobiņas Mūzikas un mākslas skolā pulcējās Dienvidkurzemes novada pašvaldības izglītības iestāžu talantīgākie skolēni, lai saņemtu Atzinības rakstus un vienreizējo stipendiju par izciliem sasniegumiem starpnovadu, valsts un starptautiska mēroga mācību priekšmetu olimpiādēs, zinātniskās pētniecības darbu konkursos un citos ar mācību procesu saistītos konkursos, kā arī sportā un profesionālajā ievirzē gūtajiem sasniegumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atzinību saņēma 129 skolēni un 60 pedagogi, ziņo Dienvidkurzemes novada Izglītības pārvalde.

Dienvidkurzemes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Ginta Kampare skolēniem novēlēja arī turpmāk dzīvē tiekties izzināt vairāk un uzkrāt zināšanas, izteica lielu gandarījumu, ka šajā sarežģītajā mācību gadā ir tomēr sasniegti augsti rezultāti dažādos konkursos gan valsts, gan starptautiskajos. Un, protams, liela pateicība pedagogiem par iedrošināšanu, atbalstu un ieguldīto darbu.

Paldies tika pateikts arī Grobiņas Mūzikas un mākslas skolas direktorei un pedagogiem par viesmīlīgo uzņemšanu un skaistajiem muzikālajiem priekšnesumiem, kurus sagatavoja skolas audzēkņi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.