Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novadā tūrisma sezonu atklās ar laivošanas svētkiem “Sakas pumpurs 2022”

Publicitātes foto

Sestdien, 23. aprīlī, laivošanas svētkos Pāvilostā ar pasākumu “Sakas pumpurs 2022” tiks atklāta aktīvā tūrisma sezona Dienvidkurzemes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā reizē laivotājiem būs iespēja laivot pa Sakas un Tebras upēm. Svētku mērķis ir popularizēt Dienvidkurzemes novadu ne tikai kā izcilu tūrisma galamērķi, bet arī kā ūdenstūrisma un aktīvās atpūtas vietu, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada tūrisma centra direktore Ieva Skābarde.

Dienvidkurzemes novada tūrisma centra direktore norāda, ka visa pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai izbaudīt Sakas un Tebras upju krāšņumu, bet arī vairot savas zināšanas par Dienvidkurzemes novadu, tā apkārtni un dabas bagātībām.

“Būs jāpilda dažādi atraktīvi uzdevumi, kā arī interesanti jānoformē sava komanda. Pasākums piemērots ik vienam – gan ģimenēm ar bērniem, gan draugu pulciņiem. Noslēgumā tiks apbalvotas veiklākās un erudītākās sešas komandas, kā arī trīs komandas, kuras būs viskrāšņāk un radošāk sevi ietērpušas. Kapteinis Ģirts gala pieturā izrunās no upes ne vien laivotājus, bet arī citus pārsteigumus, Pāvilostas zvejnieki gatavos izcili gardo zivju zupu, bet par muzikālo noformējumu parūpēsies grupa “Starp divām skrūvēm izvēlēties”, sola I. Skābarde.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas jādara, lai piedalītos?

✔️ Sastādiet komandu un izdomājiet tās nosaukumu;

✔️ Izplānojiet, vai brauksiet ar savu peldlīdzekli, vai vēlēsieties to nomāt;

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

✔️ Aizpildiet pieteikumu anketu

Starta vieta, Tebras upe “Kalnenieku tilts” pulksten 11, bet pulcēšanās un reģistrēšanās jau sāksies stundu agrāk no pulksten 10.

Šoferīšiem iespēja atstāt savu transportlīdzekli pie Sakas pagasta un Pāvilostas pilsētas apvienības pārvaldes, Dzintara iela 73, Pāvilostā un ar bezmaksas autobusu aizbraukt līdz starta vietai. Izbraukšana pulksten 10.30.

“Sakas pumpura 2022” finišs – Pāvilostas promenādē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.