Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novada Vērgales pagastā notiks Zemessardzes mācības

No 8. līdz 10. jūlijam Dienvidkurzemes novada Vērgales pagasta Ploces ciema apkārtnē norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44. kājnieku bataljona zemessargu plānveida apmācība, kurā tiks trenētas un pilnveidotas lauka kaujas iemaņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācības notiks ar Dienvidkurzemes novada pašvaldību un A/S “Latvijas valsts meži” iepriekš saskaņotās teritorijās, vēsta Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Mācību uzdevumi tiks veikti gan diennakts gaišajā, gan tumšajā laikā, lai zemessargi pilnveidotu savas kaujas prasmes un vienmēr būtu gatavi aizstāvēt savu novadu un kopā ar citām Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto valstu militārajām vienībām aizsargāt visu Latviju.

Mācībās tiks izmantoti kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada īslaicīgu troksni, bet nekādā veidā neapdraud apkārtējo cilvēku veselību vai dzīvību.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zemessargi īslaicīgi pārvietosies ar militārajiem transportlīdzekļiem, tajā skaitā sešriteņu kvadricikliem, gan pa koplietošanas ceļiem, gan pa piegulošajiem mazākas nozīmes ceļiem, netraucējot transporta satiksmi.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret Zemessardzes aktivitātēm, kas vērstas uz valsts aizsardzības spēju stiprināšanu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.