Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Dienvidkurzemes novads ziedos 10 000 eiro Ukrainas bēgļiem nepieciešamo preču nodrošināšanai

Pēc ārkārtas sēdes Dienvidkurzemes novada deputāti apmeklēja “Tabitas Sirds” noliktavu Grobiņā. Foto no pašvaldības arhīva.

Ceturtdien, 17. martā, Dienvidkurzemes novada domes ārkārtas sēdē deputāti nobalsoja par dāvinājuma (ziedojuma) līguma slēgšanu ar labdarības biedrību “Tabitas Sirds” un 10 000 eiro ziedojumu Ukrainas bēgļiem primārās nepieciešamības preču nodrošināšanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šo naudas summu ņems no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Ziedojumu plānots izmantot to bēgļu vajadzībām, kas apmetīsies Dienvidkurzemes novadā. Primārās vajadzības ir pārtika, apģērbs, higiēnas preces un daudz kas cits, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Pēc ārkārtas sēdes deputāti apmeklēja “Tabitas Sirds” noliktavu Grobiņā, tikās ar tās pārstāvjiem un apsprieda nepieciešamās palīdzības apjomu.

Dienvidkurzemes novada pašvaldība informē, ka biedrība “Tabitas Sirds” uzņēmusies palīdzības koordinēšanu Dienvidkurzemes novadā un Liepājā. Vairāk par nepieciešamo var uzzināt, sazinoties ar Kristīni Vidzenieci pa tālruni 26142827.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ikviens palīdzību var sniegt, arī ziedojot naudu ar “Tabitas sirds” starpniecību ukraiņu ģimeņu atbalstam.

Konts naudas ziedojumiem:
Kristīgā labdarības organizācija “Tabitas sirds”
LV95HABA0551042819151 (ar norādi: Palīdzība Ukrainai).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.