Dienvidkurzemes Sporta skolas jaunie šāvēji izcīna medaļas Latvijas čempionātā

Dienvidkurzemes Sporta skolas pirmā komanda izcīnīja otro vietu Latvijas čempionātā ložu šaušanā jaunākajā vecuma grupā, kas pagājušās nedēļas nogalē pulcēja astoņas komandas Dobelē un Tukumā.

Komandu vērtējumā par čempioniem kļuva Dobeles Sporta skolas pirmās komandas pārstāvji – 3169 punkti. Otro vietu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pirmā komanda – 3053, bet trešie bija Tukuma Sporta skolas snaiperi – 3032, portālu “ReKurZeme” informē šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Vingrinājumā “MŠ-30” no stāvokļa guļus zēniem par Latvijas čempionu kļuva tukumnieks Miķelis Ercmanis (291 punkts), otrais bija dobelnieks Toms Meijers (288), bet bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pirmās komandas pārstāvis Emīls Bloks (286).

Meitenēm vingrinājumā “MŠ-30” uzvarēja dobelniece Anete Tukiša (289), otrā bija Krāslavas sportiste Milena Timergalijeva (281), bet trešo vietu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkne Amanda Zozuļa (281).

Vingrinājumā “MŠ-3×10” no trim stāvokļiem meitenēm uzvarēja A. Tukiša (272), otrā bija M. Timergalijeva (261), bet trešo vietu ieguva A. Zozuļa (249).

Zēniem šajā vingrinājumā triumfēja M. Ercmanis (269), otro vietu ieguva tukumnieks Jurģis Bujāns (255), bet trešais bija E. Bloks (254).

Čempionātā pirmo reizi tika iekļauts vingrinājums “PŠ-30”. Meitenēm uzvarēja A. Tukiša (303,6), otrā bija M. Timergalijeva (288,3), bet trešā palika tukumniece Adele Zvaigzne (274,1). Zēniem uzvarēja M. Ercmanis (293,8), otrais bija Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvējs Norlands Rudzītis (283,4), bet trešais palika dobelnieks Edgars Ērstiķis (281,5). Ceturtais bija Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāvis Alekss Finogejevs, bet piektais – vēl viens Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperis Kristiāns Ozoliņš.