Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēji izcīna godalgas Latvijas jaunatnes čempionātā

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēji izcīnīja godalgas Latvijas Jaunatnes čempionātā ložu šaušanā vidējā vecuma grupā, kas trīs dienas notika Dobelē un Tukumā.

Čempionāta pirmajā dienā vingrinājumā “MŠ-30” no stāvokļa guļus ar mazkalibra ieročiem jaunietēm labākā no Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēknēm bija Amanda Zozuļa, kas ar 280 punktiem ieguva piekto vietu. Par Latvijas jaunatnes čempioni kļuva dobelniece Darja Švalbe (284), otro vietu ieguva Krāslavas sportiste Milena Timergalejeva (283), bet trešā bija tukumniece Eva Linberga (281), portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Jauniešiem šajā vingrinājumā bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvējs Norlands Rudzītis (287). Par Latvijas jaunatnes čempionu kļuva dobelnieks Linards Dvarišķis (289), otrais bija dobelnieks Toms Meiers (288).

Čempionāta otrajā dienā standarta vingrinājumā “MŠ-3×20” ar mazkalibra ieročiem jaunietēm atkal piektā bija A. Zozuļa (528). Par Latvijas jaunatnes čempioni kļuva dobelniece Anete Tukiša (567), sudraba medaļu ieguva M. Timergalejeva (546), bet trešā bija D. Švalbe (533).

Jauniešiem šajā vingrinājumā otro bronzas medaļu ieguva N. Rudzītis (538). Par Latvijas jaunatnes čempionu kļuva T. Meiers (550), bet sudraba medaļu izcīnīja tukumnieks Jurģis Gulāns (540).

Čempionāta trešajā dienā vingrinājumā “PŠ-40” ar pneimatiskajiem ieročiem jaunietēm finālā bronzas medaļu ieguva A. Zozuļa. Uzvarēja A. Tukiša, bet otrā bija tukumniece Beāte Lote Kazmina.

Jauniešiem šajā vingrinājumā sudraba medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāvis Tomass Mimelis. Uzvarēja L. Dvarišķis, bet trešais palika tukumnieks Miķelis Ercmanis.

Vingrinājumā “PŠ-MIX” par lielu pārsteigumu parūpējās A. Zozuļa un N. Rudzītis, kuri izcīnīja zelta medaļas. Otrie bija M. Timergalejeva/Daniels Muižnieks (Krāslava), bet trešie palika B. L. Kazmina un M. Ercmanis.

Nākamās sacensības Dienvidkurzemes novada ložu šāvējiem no Aizputes būs no 26. līdz 28. aprīlim Igaunijas pilsētā Elvā.