Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēji izcīna medaļas Latvijas meistarsacīkstēs vecākajā vecuma grupā

Vingrinājumā “MŠ-3×20” no trim stāvokļiem par čempioni kļuva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāve Kate Katrīna Lietavniece (vidū), bet bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāve Lenija Feldmane (pa labi). Foto no Riharda Frīdenberga arhīva

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēji Dobelē un Tukumā izcīnījuši medaļas Latvijas meistarsacīkstēs ložu šaušanā vecākajā vecuma grupā. Par čempioni kļuva Kate Katrīna Lietavniece, bet divas godalgas tika Lenijai Feldmanei un Rolandam Liepiņam.

Vingrinājumā “MŠ-30” no stāvokļa guļus meitenēm uzvarēja dobelniece Amanda Zandersone (289 punkti), otro vietu ieguva Krāslavas pārstāve Laura Putne (289), bet trešā bija Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēja Lenija Feldmane, portālu “ReKurZeme” informē šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Lenija Feldmane (pa labi) ieguva bronzas medaļu vingrinājumā “MŠ-30”.

Puišiem vingrinājumā “MŠ-30” bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāvis Rolands Liepiņš (287). Par viņu pārāki bija tikai dobelnieki Mārtiņš Bergmanis (290) un Roberts Lignickis (288).

Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāvis Rolands Liepiņš (pa labi) ar iegūto bronzas medaļu

Vingrinājumā “PŠ-60” uzvarēja dobelniece Keita Urbevica (615,9), otrā bija dobelniece Beāte Šmuksta (612,9), bet bronzas medaļu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas snaipere Marta Bladžinauska (607,9). Viņa izpildīja Sporta meistara kandidāta normatīvu.

Puišiem šajā vingrinājumā uzvarēja Krāslavas sportists Aļģis Berestnevs (601,1), otrais bija R. Lignickis (597,1), trešo vietu ieguva dobelnieks Aleksandrs Bargatins (592,1), bet ceturtais palika R. Liepiņš (587,2).

Vingrinājumā “MŠ-3×20” no trim stāvokļiem par čempioni kļuva Dienvidkurzemes Sporta skolas pārstāve Kate Katrīna Lietavniece (558), otrā bija B. Šmuksta (555), bet bronzas medaļu ieguva L. Feldmane (551).

Puišiem šajā vingrinājumā bronzas medaļu ieguva R. Liepiņš (540). Par čempionu kļuva M. Bergmanis (541), bet otrais bija A. Berestnevs (541).

Komandu vērtējumā Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēji ieguva trešo vietu. Pirmā vieta tika dobelniekiem, bet otrie bija Tukuma ložu šāvēji.