Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvējiem neveicas Latvijas čempionātā vidējā vecuma grupā

Foto – Rihards Frīdenbergs

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvējiem Latvijas Jaunatnes čempionātā vidējā vecuma grupā komandu vērtējumā bija jāsamierinās ar vietu aiz goda pjedestāla.

Komandu vērtējumā Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi 13 komandu konkurence ierindojās ceturtajā vietā – 199 punkti. Par Latvijas čempioniem kļuva dobelnieki (332,4), sekoja Daugavpils (228) un Krāslava (219), portālu “ReKurZeme” informē šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms. Viņš piebilst, ka tik slikti rezultāti Aizputes jaunajiem šāvējiem sen nebija bijis.

Vidējās vecuma grupas čempionātā startēja sportisti, kas dzimuši 2006. gadā un jaunāki.

Vingrinājumā “MŠ-30” meitenēm uzvarēja dobelniece Anete Tukiša (287 punkti), otrā bija Krāslavas sportiste Lija Ignatjeva (286), bet trešā palika dobelniece Amanda Zandersone (286). Puišiem šajā vingrinājumā triumfēja dobelnieks Aleksandrs Bargatins (284), otrais bija Krāslavas ložu šāvējs Aļģis Berestnevs (283), bet trešais palika dobelnieks Jānis Tukišs (283).

Standarta vingrinājumā “MŠ-3×20” uzvaru guva L. Ignatjeva (560), otrā bija A. Tukiša (544), bet trešā – krāslaviete Laura Putne, ceturtajā vietā atstājot Dienvidkurzemes Sporta skolas šāvēju Martu Bladžinausku (539). Puišiem šājā vingrinājumā uzvarēja A. Berestnevs (552), otrais bija Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperis Rolands Liepiņš (540), trešajā vietā atstājot tukumnieku Edvardu Ercmani (533).

Vingrinājumā ar pneimatiskajiem ieročiem meitenēm finālā uzvarēja Viļakas sportiste Dana Romanova, otrā bija M. Bladžinauska, bet trešā palika A. Tukiša. Puišiem šajā vingrinājumā uzvarēja J. Tukišs, otrais bija A. Berestnevs, bet trešo vietu ieguva Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperis Roberts Reinis.

Vingrinājumā “PŠ MIX” par ļoti lielu pārsteigumu uzvarēja Dienvidkurzemes Sporta skolas pāris R. Reinis un Luīze Boļšakova, bet otro vietu ieguva M. Bladžinauska un R. Liepiņš.

Aizputnieki no 29. aprīļa līdz 1. maijam Igaunijas pilsētā Elvā startēs Helli Rassi starptautiskajās piemiņas sacensībās. Uz sacensībām dosies 14 snaiperi no Aizputes.