Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi kļūst par Latvijas junioru čempioniem; Jānim Lasmanim četras medaļas

Jānis Lasmanis (vidū) Latvijas junioru čempionātā ieguva četras medaļas. Foto – Rihards Frīdenbergs

Dienvidkurzemes Sporta skolas ložu šāvēji pagājušās nedēļas nogalē Tukumā un Dobelē kļuva par Latvijas junioru čempioniem, bet Jānis Lasmanis individuālajā vērtējumā ieguva četras medaļas.

Dienvidkurzemes Sporta skolas komandā startēja Jānis Lasmanis, Rolands Liepiņš, Sabīne Ķeķe, Kate Katrīna Lietavniece, Marta Bladžinauska un Lenija Feldmane, portālu “ReKurZeme” informē ložu šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

J. Lasmanis kļuva par Latvijas junioru čempionu vingrinājumā “MŠ-3×20”, kur uzvarēja ar 562 punktiem. Sudraba godalgas aizputnieks ieguva vingrinājumos “MŠ-30” (288) un “PŠ-MIX”, bet trešā vieta bija vingrinājumā “PŠ-60” (584).

S. Ķeķe par Latvijas junioru čempioni kļuva vingrinājumos “MŠ-3×20” (558) un “PŠ-60”, bet vingrinājumā “PŠ-MIX” ieguva sudraba godalgu.

M. Bladžinauska sudraba godalgu ieguva vingrinājumā “MŠ-3×20” (556), trešo vietu ieguva vingrinājumā “PŠ-MIX”, bet ceturtā palika vingrinājumā “MŠ-30” (287).

R. Liepiņš zelta godalgu izcīnīja vingrinājumā “PŠ-60”, otro vietu ieguva vingrinājumā “MŠ-3×20” (553), bet trešais bija vingrinājumā “PŠ-MIX”.

K.K. Lietavniece ieguva sudraba medaļu vingrinājumā “MŠ-30” (290). Savukārt L. Feldmane izcīnīja desmito vietu vingrinājumā “MŠ-3×20” (537).

Komandu vērtējumā uzvarēja Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi, otro vietu ieguva Dobeles Sporta skolas šauteņu vingrinājumu komanda, bet trešā bija Dobeles Sporta skolas pistoļu vingrinājumu komanda.