Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Durbē norisināsies mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls “Zemlika”

Dienvidkurzemes novada Durbē šodien un sestdien, 22.oktobrī, norisināsies mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls “Zemlika”, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Festivālā būs pārstāvētas vairākas no mākslām – mūzika, teātris, vizuālā māksla un kino. Notiks arī zemnieku, amatnieku un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus.

Festivāla “Zemlika” norises vietas Durbē būs vairākas – Durbes kultūras nams, Ata Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, Ata Kronvalda Durbes pamatskola, Durbes luterāņu baznīca, kā arī bijušo veikala un noliktavu telpas, un festivāla bārs “Akacis”. Pasākums norisināsies arī pavisam jaunās vietās – pagalmos un, piemēram, bijušajā Durbes grāmatnīcā.

Festivāla galveno daļu, mūziku, iemiesos 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncerti divu dienu laikā. Skanēs no ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb folkmūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp publiski izziņotajiem mūziķiem ir akordeoniste un dziesmu autore Joanna Gemma Auguri no Vācijas, dzejniece un skaņu māksliniece “Fågelle” no Zviedrijas, pazīstamās rokgrupas “Swans” ilggadējais dalībnieks, ģitārists Kristofs Hāns, latviešu duets “Domenique Dumont”, aktieri un mūziķi Ansis Bētiņš un Artūrs Čukurs, britu aktrise un mūziķe Kīlija Forsita.

Tāpat festivālā notiks performanču mākslinieces un dziesminieces “Baby Dee” uzstāšanās, kura jau pirms vairākiem gadiem paziņoja, ka pamet skatuvi un publiskus koncertus vairs nesniedz, taču izņēmuma kārtā paviesoties Durbē viņa ir gatava.

Kopīgu priekšnesumu gatavo arī zviedru komponiste un producente “Maria W Horn”, kura kopā ar īpaši veidotu sieviešu vokālo kvartetu “Zemlikas balsis” Durbes luterāņu baznīcā atskaņos darbu “Dusmu diena” jeb “Dies Irae”.

Biļetes uz festivālu “Zemlika” nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā – “Bezrindas.lv”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.