Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Durbē pirmizrādi piedzīvo vietējo iedzīvotāju radīta filma

Foto – Daira Veilande

Ceturtdien, 18. novembrī, Durbes kultūras namā bija neparasti svinīga pēcpusdiena – apmeklētāji, ievērojot epidemioloģisko drošību, varēja noskatīties filmas pirmizrādi pēc R.Blaumaņa darbu motīviem “Atrast īsto”
(scenāriste, režisore Inese Ceriņa). Filmā piedalījās amatierteātra “Dīvatrons” dalībnieki, vidējās paaudzes deju kolektīvs “Lindale”, tautas mūzikas ansamblis “Neparasts gadījums” un citi Durbes bijušā novada iedzīvotāji, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Dejus.


“Šis laiks iemācīja paskatīties uz lietām savādāk, būt radošākiem. Esam lepni un priecīgi par padarīto, mēs bijām lieliska komanda – viens par visiem un visi par vienu! Neraugoties uz laika apstākļiem, mēs izturējām smago, atbildīgo filmēšanās darbu, iedrošinot viens otru. Lai šī filma ir kā atskats uz skaisto Durbes vasaru!”, teica Durbes kultūras nama
vadītāja, filmas producente Daira Veilande. Filmas projekts tapa šogad pavasarī un vasarā. Operatora, montāžas, gaismotāja, rekvizitora darbus paveica pašu, novada aktīvistu spēkiem.

Pirmizrādi pagodināja arī Dienvidkurzemes novada pašvaldības domes darbinieki – priekšsēdētājs Aivars Priedols, Kultūras pārvaldes vadītāja Linda Pričina un deputāts, Kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētājs Linards Tiļugs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.