Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Durbes amatierteātris “Dīvatrons” svinēs 25 gadu jubileju

Svinot nozīmīgo 25. gadu jubileju, Durbes amatierteātris “Dīvatrons” 27. aprīlī pulksten 16 Durbes kultūras namā aicina uz svētku pirmizrādi “MOP” jeb “Kā atrast otro pusīti”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gaidāmā izrāde “MOP” stāsta par iepazīšanos internetā, par sievietēm un par mīlestību. Par to, kā ikviena sieviete vēlas būt mīlēta. Izrādes režisore ir Inese Ceriņa, bet tās autore ir teātra dalībniece, portālu “ReKurZeme” informē Dienvidkurzemes novada sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Elbere.

“Galvenais, lai pašiem būtu interesanti strādāt ar kvalitatīvu materiālu, kas veicina aktieriskās varēšanas izaugsmi un iepriecina skatītājus. Priecājamies, ja spējām skatītājos izraisīt līdzpārdzīvojumu un smieklus,” par šo un citām iestudētajām izrādēm stāsta “Dīvatrons” aktieri.

Amatierkolektīvs 25 gadu laikā iestudējis daudz izrāžu, kā piemēram, “Tracis Zvejniekciemā”, “Vecie un jaunie”, “Pļauka”, “Sešas sievietes un viens vīrietis”, “Pieci mazi cilvēciņi”, “Stacijas balodīši”, “O’Henri stāsti”, “Da-dah!”. Līdzās Blaumaņa, A. Upīša, E. Zālītes, H. Paukša un citu latviešu autoru darbiem iestudēti arī angļu, franču, krievu, gruzīnu, lietuviešu autoru darbi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kolektīvs ar viesizrādēm viesojies gan Latvijas, gan vairākos Lietuvas amatierteātru festivālos, kā rezultātā izveidojusies cieša draudzība ar Lietuvas amatierteātriem, kuri ir pastāvīgi viesi vasaras “Dīvatrona” organizētajā amatierteātru festivālā “Pliņķītis gurķos” Durbē. Savukārt pāris gadus atpakaļ Latvijas amatierteātru skatē “Gada izrāde 2021” durbenieku videoizrāde “Atrast īsto” ieguva augstu žūrijas novērtējumu un kā skates laureāti piedalījās finālā Rīgā.

Ieeja pasākumā – ziedi aktieriem.

Foto: Publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.