Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Egils Rūtenbergs Cīravā iegūst Lieldienu ceļojošo kausu riču račā

Cīravniekam Egilam Rūtenbergam Lieldienu ceļojošo kausu pasniedz otrās vietas ieguvēja liepājniece Linda Liepiņa. Foto – Uldis Dobelis

Ar cīravnieka Egila Rūtenberga uzvaru sestdien, 9. aprīlī, Cīravā noslēdzās Cīravas pagasta čempionāta riču račā otrais posms, kas vienlaikus bija arī Lieldienu ceļojošā kausa izcīņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

E. Rūtenbergs (22 punkti) uzvaru izrāva posma pēdējā kārtā, par diviem punktiem apsteidzot liepājnieci Lindu Liepiņu, bet trešā bija cīravniece Mudīte Dobele (arī 20 punkti).

Ceturto vietu ar 16 punktiem ieguva cīravniece Spodra Dīķe, piektais ar 14 punktiem bija liepājnieks Uldis Dobelis, aiz sevis atstājot cīravnieces Kristīni Zaharāni (14) un Sarmīti Štrālu (12), kā arī Aizputes pagasta pārstāvi Dzidru Šternu (2).

Šajā posmā pretiniekus visvairāk kāva U. Dobelis (68 reizes), sekoja Dz. Šterna (62) un K. Zaharāne (61).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā posmā visvairāk kauta tika Dz. Šterna (80 reizes), sekoja U. Dobelis (61) un S. Štrāle (55).

Pēc diviem posmiem kopvērtējumā vadībā ar 40 punktiem ir E. Rūtenbergs. Otrā ar 36 punktiem ir K. Zaharāne, bet trešo un ceturto vietu ar 34 punktiem dala L. Liepiņa un S. Dīķe. Tālāk seko U. Dobelis (32), S. Štrāle (26), M. Dobele (20) un Dz. Šterna (16).

Riču raču meistari cīnās par Covid-19 pandēmijas dēļ neizspēlēto 2021. gada sezonu, kurā kopumā būs astoņi posmi, bet vērtēs sešus labākos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.