Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Endijs Šlampe: “Gribam Liepājas amatieru futbolu pacelt pavisam citā līmenī”

“Liepājas amatieru futbola” pārstāvis Endijs Šlampe. Foto – Uldis Dobelis

Šovasar Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātam būs jauni organizatori. Par viņu iecerēm stāsta viens no “Liepājas amatieru futbola” pārstāvjiem Endijs Šlampe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Esam nolēmuši pārņemt Liepājas amatieru futbola čempionāta organizēšanu. Mēs esam cilvēki, sapulcējušies no dažādām futbola organizācijām – Liepājas futbola, futbola kluba “Karosta”, no “Nīcas”. Jutām, ka pēdējos gados Liepājas amatieru futbola čempionāts sāka stagnēt. Jutām nepieciešamību kaut ko uzlabot. Pašiem ļoti gribējās, lai čempionāts kļūst interesantāks gan mums, gan spēlētājiem un atbalstītājiem,” stāsta E. Šlampe.

Jaunie organizatori amatieru futbola restartu Liepājā iesāka ar “”Blaķenes” dienas turnīru”, piesakot sevi kā jaunu organizāciju, kas turpmāk vēlas un ir apņēmusies organizēt Liepājas amatieru futbola čempionātu.

“Organizācijas juridiskais nosaukums ir biedrība “Jaunatnes sports”, bet mēs sevi reklamējam, mūsu brends ir “Liepājas amatieru futbols”, atklāj E. Šlampe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionāta formāts būs līdzīgs, kāds tas bijis līdz šim. Spēles notiks otrdienas un ceturtdienas vakaros. Atkarībā no komandu skaita tiks izveidots kalendārs, salozētas grupas. “Droši vien mēģināsim sadalīt komandas pēc spēku samēriem divīzijās. Principā viss lielos vilcienos nemainīsies. Tas, ko mēs gribam, daudz vairāk strādāt ar mārketingu, ar sociālajiem tīkliem, lai tie uzņēmumi, kas atbalsta savas komandas, lai viņi saņem atgriezenisko saiti – video, foto, relīzes. Visas tādas, manuprāt, diezgan vienkāršas lietas, bet kas tajā pašā brīdī ir ļoti efektīvas. Vienkārši var padarīt visu to procesu daudz atvērtāku, interesantāku un saistošāku,” uzskata E. Šlampe.

“”Blaķenes dienas turnīrā” piedalījās 14 komandas. Organizatori cer, ka Liepājas pilsētas amatieru čempionātā piedalīsies vismaz 16 vienības. “Mēs apzināmies, ka divus gadus nekas nav noticis dēļ kovida. “Blaķenes” turnīru rīkojām ar mērķi, lai komandas pamodinātu, liktu kādam atkal sarosīties, savākt savus draugus un radus kopā uz futbola spēlēm. Mūsu mērķis būtu 16, bet skaids, ja būs vairāk vai mazāk, tad pielāgosimies, darbosimies neatkarīgi no tā,” apņēmības pilns ir E. Šlampe.

E. Šlampe uzsver, ka Liepājā un apkaimē futbols ir ļoti populārs. “Tas ir tas lielākais dzinulis mūsos, ka mēs zinām un esam pārliecināti, ka futbols Liepājā ir ļoti iemīļots sporta veids, amatieru futbols vēl jo vairāk. Amatieru futbols ir pamats jebkāda veida futbolam. Mēs esam pārliecināti, ka gribētāji ir daudz vairāk nekā 14 komandas. Tāpēc ir jādarbojas un jāpaceļ tas viss pavisam citā līmenī”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaunie rīkotāji plāno uzrunāt arī Dienvidkurzemes novada komandas, jo kādreiz vēsturiski šīs vienības bija Liepājas čempionāta dalībnieces. “Arī tā ir mūsu mērķauditorija,” piebilst organizators.

Pieteikšanās Liepājas pilsētas amatieru futbola čempionātam noslēdzas piektdien, 10. jūnijā. Informāciju par pieteikšanos iespējams atrast “Liepājas amatieru futbols” “Facebook” lapā, vai sazinoties ar organizatoriem pa tālruņiem +371 25951234 vai +371 25523916. Plānots, ka čempionāts sāksies pēc Jāņiem.

Jaunā organizatoru komanda plāno pārņemt visu organizāciju Liepājas amatieru futbolā un ziemā rīkot arī telpu futbola čempionātu.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.