Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

Ezeres Muitas namā atklāta interaktīva ekspozīcija par karadarbības beigām Latvijā

Publicitātes foto

Šomēnes Ezeres Muitas namā atklāta interaktīva ekspozīcija par karadarbības beigām Latvijā un armiju grupas “Kurzeme” kapitulācijas akta parakstīšanas notikumu Ezerē, aģentūru LETA informēja Saldus novada pašvaldības pārstāve Zane Šteina.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta vadītāja Lana Radčenko norāda, ka ekspozīcija ir daudzslāņaina un domāta kā skolēniem, tā interesentiem. Turklāt, domājot par ārzemju apmeklētājiem, saturs ir pieejams arī angļu valodā, taču, lai uzrunātu vēstures entuziastus ekspozīcijas satura padziļinātajā daļā ir iespēja atrast specifisku, detalizētu informāciju par karojošo pušu armijas vienībām Kurzemē Otrā pasaules kara beigās.

Ekspozīcija tapa projektā “Militārais mantojums”, kuru līdzfinansē Eiropas Savienības Strukturālo un investīciju fondu mērķa “Eiropas teritoriālā sadarbība” Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programma.

Projektā izveidots vienots Latvijas un Igaunijas militārā mantojuma tūrisma piedāvājums, pilnveidojot apmeklētājiem pieejamas militārā mantojuma vietas Latvijā un Igaunijā, kas liecina par abu valstu neatkarības iegūšanu un atjaunošanu laikā no Pirmā pasaules kara sākuma 1914.gadā līdz 1991.gadam.

Līdz 11.janvārim ekspozīcija pieejama apskatei pēc iepriekšējas pieteikšanās pa tālruni 29 475 438. Pēc 11.janvāra tiks izziņots jaunais darba laiks.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.