Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FK “Karosta” otrajā līgā mērķē cīnīties par visaugstākajām vietām

Foto – Uldis Dobelis

FK “Karosta” izaugusi no nelielas amatieru futbola komandas, līdz organizācijai, kas rūpējās par veselīgu ikdienu, piedāvā sporta nodarbības bērniem un kopā ar saviem atbalstītājiem strādā pie tā, lai Liepājas pilsētas ziemeļu daļas iedzīvotājiem arī būtu iespēja rūpēties par savu fizisko sagatavotību. Gatavojoties šīs sezonas pirmajai čempionāta spēlei, kas notiks 1.maijā, pulksten 14.00, Daugavas stadiona rezerves laukumā, aicinām atskatīties uz paveikto un ieskicēt komandas tālākos plānus, portālu “ReKurZeme” informē kluba administrācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kas izdarīts līdz šim?
2022.gads FK “Karosta” ikdienā ir ienesis lielas pārmaiņas un jaunus attīstības apvāršņus. Kā jau vairākkārt esam ziņojuši, šī gada sākumā tika uzsāktas bērnu futbola nodarbības Karostā, ar mērķi piesaistīt arvien vairāk bērnu aktīvajam dzīvesveidam un sniegt iespēju apgūt futbola pamatzināšanas kvalitatīvā un pārdomātā treniņprocesā. Šobrīd mūsu organizētajās nodarbībās ir iesaistījušies jau vairāk nekā 50 bērni, to starpā arī seši bērni no karadarbības skartās Ukrainas. Pieprasījums pēc šāda veida nodarbībām ir lielāks nekā plānots, tādēļ meklējam arvien jaunas iespējas, kā turpināt attīstīties, strādājot pie infrastruktūras attīstības un piesaistot jaunus speciālistus.
Varam droši apgalvot, ka šī gada sākumā pieņemtais lēmums – ar pieaugušo komandu nestartēt Latvijas futbola 1.līgā jeb tā sauktajā “Nākotnes līgā”, un tā vietā koncentrēties un bērnu sporta attīstību, ir pilnībā attaisnojies un viennozīmīgi turpināsim darbu, lai piedāvātu arvien kvalitatīvāku pakalpojumu.
Vēlamies pateikt lielu paldies “Jensen Metal”, “RT Metāls”, “eSYS PRO” un Liepājas 3.pamatskolai par atbalstu un sniegtajām iespējām šo projektu realizēt!

Galvenā komanda
Salīdzinot ar pagājušo sezonu, komandas sastāvs nav piedzīvojis lielas izmaiņas un lielākā daļa spēlētāju, kas pagājušajā gadā izcīnīja 3.vietu Latvijas futbola 2.līgā, turpinās spēlēt arī šogad.
Šajā starpsezonā komandu papildinājuši vairāki gados jauni Liepājas futbola audzēkņi – Jans Bespjorstovs, Gustavs Grasis, Niklāvs Lanka un Aleksis Rozenbergs. Vienīgais komandu pametušais futbolists ir Maksims Babjuks, kurš labi sevi pierādījis mūsu komandas sastāvā un izpelnījies uzaicinājumu savu meistarību turpināt slīpēt FK “Liepāja” dublieru komandā.

Izmaiņas Latvijas futbola 2.līgā
Šogad izmaiņas notikušas arī Latvijas futbola 2.līgas čempionātā. Iepriekš turnīrs norisinājās vienā posmā, 14 komandām no visas Latvijas izspēlējot divu apļu turnīru, bet šogad šis čempionāts tiks sadalīts divos atsevišķos reģionos – rietumi un austrumi.

Katrā no reģioniem tiek iedalītas 8 komandas, kas savstarpēji izspēlē divu apļu turnīru. Katra reģiona četras labākās komandas apvienojas kopējā grupā un izspēlē divu apļu turnīru. Divas labākās līgas komandas automātiski saņem paaugstinājumu uz “Nākotnes līgu”, bet kopvērtējuma 3.vieta aizvada pārspēles ar komandu, kas “Nākotnes līgā” ieņems 12.vietu. Līdzīgs formāts paredzēts arī komandām, kas savos reģionos ieņems 5–8.vietu. Turnīru pametīs četras vājākās 2.līgas komandas.

Komandas mērķi
Ņemot vērā, ka pēdējos divus gadus 2.līgas čempionātā esam finišējuši TOP3, tad arī šogad noteikti vēlamies cīnīties par augstākajām vietām. Izcīnīt vietu “Nākotnes līgā” noteikti nav pašmērķis, taču gadījumā, ja tas izdosies, līdzīgi kā šogad, rūpīgi izvērtēsim šādu iespēju, pirms pieņemt galējo lēmumu. Esam pārliecināti, ka komandas sastāvs ir pietiekami spēcīgs un meistarīgs, lai to paveiktu!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.