FK “Karostai” galotnē sāpīgs zaudējums

Sestdien, 20. augustā, FK “Karosta” aizvadīja izbraukuma spēli, viesojoties pie FK “Beitar” komandas Rīgā. Lai arī visu spēli izdevās nospēlēt neielaižot nevienus vārtus, spēles pašā noslēgumā, papildlaikā, tika nozīmēta pendele uz Karostas vārtiem, kuru FK “Beitar” spēlētājam izdevās realizēt.

Kopumā spēle tika nospēlēta abām komandām līdzvērtīgi, bloķējot sitienus, kas raidīti uz saviem vārtiem, un aktīvi cenšoties gūt vārtus pretinieka laukuma pusē. Diemžēl, visas spēles laikā karostniekiem neizdevās gūt vārtus un pēdējā brīdī nozīmētais soda sitiens uz Karostas vārtiem, kuru pretiniekam arī izdevās realizēt, noslēdza spēli ar rezultātu 0:1 un mūsējie devās mājās ar zaudējumu, portālu “ReKurZeme” informē komanda.

Kopumā FK “Karosta” spēlēja ļoti aktīvi un izveidoja vairākas bīstamas vārtu gūšanas iespējas, taču tās diemžēl netika realizētas.

Dzelteno kartīti šajā spēlē saņēma FK “Karosta” spēlētājs Rihards Konovalovs. Pirmo reizi 86.minūtē, bet vēlreiz jau 90.minūtē, kas rezultējās sarkanajā kartītē.

FK “Karosta” šobrīd turnīra tabulā atrodas 3.vietā ar 18 gūtiem vārtiem un vārtu attiecību 21:14.

Īpašs paldies visiem atbalstītājiem, kas uz šo izbraukuma spēli varēja ierasties klātienē! Jūsu atbalsts FK “Karosta” puišiem ir ļoti svarīgs! Nākamā spēle notiks 27.augustā, kad FK “Karosta” dosies izbraukumā pie FK “Jūrnieks”.