FK “Karostai” trīs goli un uzvara pār “Jūrnieku”

Foto – Ģirts Gertsons

28.augustā FK “Karosta” aizvadīja kārtējo izbraukuma spēli Rīgā pret FK “Jūrnieks” komandu. Šoreiz spēle noslēdzās par labu viesu komandai, jo FK “Karosta” pieveica rīdziniekus ar 3:2!

Spēles rezultātu pirmie atklāja FK “Jūrnieks” spēlētāji, 36.minūtē raidot bumbu Karostas vārtos, taču karostnieki ilgi neklusēja un jau 41.minūtē Valdis Nicis, izpildot stūra sitienu eleganti iegrieza bumbu vārtos, panākot neizšķirtu rezultātu spēles pirmajā puslaikā!

Sākoties otrajam puslaikam, 55.minūtē, Alvis Naumčiks nodemonstrēja savu individuālo meistarību un tika nogāzts soda laukumā, kā rezultātā tiesnesis nozīmēja soda sitienu uz jūrnieku vārtiem, kuru veiksmīgi realizēja Valdis Nicis un jau pēc brīža, 63.minūtē, Valdim izdevās iesist arī trešos vārtus un nodrošinot sev skaistu hat-trick šajā spēlē! Cīņas noslēgumā, kompensācijas laikā, FK “Jūrnieka” spēlētāji centās atgūties, iesitot vēl vienu golu, taču tas viņus neizglāba un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:3, Karostas labā!

Visu trīs vārtu autoram, Valdim Nicim, šosezon kopumā ir izdevies gūt jau astoņus vārtus un pamazām pietuvoties FK “Karostas” šī brīža rezultatīvākajam spēlētājam Naurim Dobelim!

Dzeltenās kartītes šajā spēlē saņēma pretinieku komandas spēlētāji – Ingus Makovskis (51) un Vjačeslavs Ofmans (81).

FK “Karosta” šobrīd turnīra tabulā atrodas 3.vietā ar 21 punktu un vārtu attiecību 24:16.

Nākamā spēle notiks 4.septembrī, kad FK “Karosta” mājās uzņemts JFK “Ventspils” komandu.