Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Aizputes šāvējs Jānis Lasmanis Dienvidkurzemes novada čempionātā labo rekordu

Aizputes šautuvē trīs dienu garumā noskaidroti Dienvidkurzemes novada čempioni ložu šaušanā. Sacensībās tika labots arī novada rekords.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dienvidkurzemes novada atklātajā čempionātā piedalījās arī šāvēji no Tukuma, Dobeles, Jelgavas novada Kalnciema un Krāslavas. Kopumā čempionātā piedalījās 77 dalībnieki, portālu “ReKurZeme” informē čempionāta galvenais tiesnesis Jānis Oskars Šalms. Viņš norāda, ka ložu šāvējiem sacensību kalendārs ir saspringts, tāpēc vienlaikus notika gan Dienvidkurzemes novada čempionāts pieaugušajiem, gan Dienvidkurzemes Sporta skolas čempionāts. Aizputnieki ierasti sacensības savās mājās rīko pirms valsts mēroga sacensībām.

Dienvidkurzemes novada atklātajā čempionātā varēja piedalīties visu paaudžu sportisti, katrs startējot atbilstoši savai meistarībai un vecuma grupai.

Par Dienvidkurzemes novada čempioniem kļuva Alīna Rone (Aizpute), Henrijs Dedelis (Jelgavas novads), Evija Cinovska, Renārs Spāģis, Kate Katrīna Lietavniece, Sabīne Ķeķe, Marta Bladžinauska un Jānis Lasmanis (visi no Aizputes).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

J. Lasmanis čempionātā guva dubultuzvaru. Viņš vingrinājumā “MŠ-30” par četriem punktiem laboja novada rekordu. Jaunais rekords ir 297 punkti no 300 iespējamiem.

Lielu darbu sportistu sagatavošā un čempionāta veiksmīgā norisē ieguldīja Dienvidkurzemes Sporta skolas treneri Ilze Frīdenberga, Laila Kalniņa un Rihards Frīdenbergs.

Dienvidkurzemes novada ložu šāvējiem nākamās sacensības būs no 25. līdz 28. maijam Igaunijas pilsētā Elvā, kur notiks Baltijas kausa izcīņa. Latviju pārstāvēs arī pieci Dienvidkurzemes novada pārstāvji. Pieaugušo konkurencē startēs Raivis Balodis, junioru konkurencē sacentīsies J. Lasmanis, Rolands Liepiņš, S. Ķeķe un M. Bladžinauska. Uz Igauniju dosies arī komandas pārstāvis J.O. Šalms un treneris R. Frīdenbergs.

Foto no Riharda Frīdenberga arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.