Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Autosportisti Vaiņodes lidlaukā spēkojas “Kurzemes ziemas kausa 2022” otrajā posmā

Foto – Uldis Dobelis

Vaiņodes lidlaukā aizvadīts autosprinta sacensību “Kurzemes ziemas kauss 2022” otrais posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī vēl šur tur Kurzemes pusē ir pa kādai sniega čupai, šoreiz posms 12. februārī norisinājās teju pavasarīgos laika apstākļos. Vismaz vizuāli tā izskatījās, bet pēc sajūtām vējainajā Vaiņodes lidlaukā šķita, ka ir visi mīnus piecpadsmit pēc celsija, informē biedrība “EVE Autosports”.

“2WD Open” klasē uzvarēja rīdziniece Maija Stakena (WV Golf 3). Otrā vieta Renāram Agulim no Saldus (Renault Clio).Trešais bija Kristaps Lāms no Kuldīga (BMW).

Dāmu klasē četru dalībnieču konkurencē pirmā bija M. Stakena. Otrā bija liepājniece Vita Freimane (Opel Astra G), aiz sevis atstājot Līvu Gundegu Ermansoni un Elīnu Strazdiņu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī junioru konkurencē labākā bija M. Stakena. Otrais bija Martins Freimanis no Liepājas (VW Golf 2), trešā vieta Kristapam Tenim no Liepājas (BMW).

Artis Vicinskis no Sabiles (Subaru Impreza) uzvar visos deviņos braucienos un uzstāda trases absolūti labāko laiku, iegūst pirmās vietas 4WD, 4WD/R un 4WD OPEN klasēs. Edvīnam Bražim no Embūtes (Audi 90) otrās vietas 4WD un 4WD OPEN klasēs. 4WD/R klasē otrā vieta Mārtiņam Druvaskalnam no Aizputes (Subaru Impreza), Mārtiņam arī trešā vieta 4WD klasē. 4WD OPEN klasē trešais Viesturs Tomass (Liepāja – Subaru Impreza). Autokrosa meistaram, Oskaram Triokam no Embūtes (Subaru Impreza) trešā vieta 4WD/R klasē.

Divdesmit divu dalībnieku konkurencē, uzvarot otrajā un trešajā braucienā, pirmo vietu FWD klasē izcīnīja saldenieks Renārs Agulis (Renault Clio). Pirmā vieta FWD/R klasē rīdzeniecei Maijai Stakenai. Toms Ozols no Rīgas (VW Golf 3), iegūst divas otrās vietas, FWD un FWD/R klasēs. Edvīns Bražis no Embūtes (VW Golf 2) trešajā vietā FWD klasē. Savukārt FWD/R klasē trešais liepājnieks Daniels Zauka (Renault Clio).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

RWD un RWD/R klasēs daudz dalībnieki, cīņas par uzvarām protams izšķir sekundes simtdaļas. Jāatzīmē Toms Virbis no Liepājas, kurš vienīgais nestartēja ar BMW markas automašīnu, Tomam sacensību auto ir Volvo 940, lai arī šoreiz nespēja sastādīt konkurenci, ceram Volvo uz starta redzēt arī trešajā posmā. Otrajā posmā abās klasēs uzvar Kristaps Lāms no Kuldīgas. Kristapam ļoti labu konkurenci sagādāja liepājnieks Māris Mors, kurš abās klasēs sīvā cīņā iegūst otrās vietas. RWD klasē trešais Hardijs Arājs no Alsungas. Deivīds Untulis no Priekules trešais RWD/R klasē.

Kurzemes ziemas kausa trešais un noslēdzošais posms norisināsies 12. martā. Ziemīgos laikapstākļos sacensības būs Saldus pusē. Ja ziema nebūs, tad atkal Vaiņodes lidlaukā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.