Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Autosprinta sacensības “Kurzemes ziemas kauss” Vaiņodes lidlaukā. Kārta otrajam posmam!

Foto – Uldis Dobelis

Sestdien, 12. februārī, Vaiņodes lidlaukā notiks autosprinta sacensību “Kurzemes ziemas kauss 2022” otrais posms. Arī otrais posms notiks bez skatītājiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajam posmam pieteikumu pieņemšana internetā beidzas piektdien, 11. februārī, pulksten 18.

Autosprinta sacensības “Kurzemes ziemas kauss 2022” pirmais posms arī notika Vaiņodes lidlaukā pēc janvāra sniegavētras ziemas apstākļos. Trases malās viltīgās kupenas prasīja īpašu uzmanību no dalībniekiem. Spraigas cīņas visās desmit ieskaites klasēs, sacensību rītā apstiprinātais starta saraksts vēstīja par simtu divdesmit četriem starta numuriem, vēsta sacensību rīkotāji, biedrība “EVE Autosports”.

FWD klasē, divdesmit dalībnieku konkurencē, pirmo vietu izcīnīja Edvīns Bražis no Embūtes (VW Golf 2), otrā vieta Danielam Zaukam no Liepājas (Renault Clio), trešais Guntars Mucenieks no Liepājas (Audi A4). FWD/R klasē pirmā Maija Stakena no Rīgas (VW Golf 3), otrā vieta arī dalībniekam no Rīgas, Tomam Ozolam (VW Golf 3), trešā vieta Mārtiņam Kreicburgam no Aizputes (Renault Clio).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Starp divdesmit pieciem RWD klases dalībniekiem, pirmo vietu izcīnīja Māris Mors no Liepājas (BMW), otrajā vietā Mihails Riško no Priekules (BMW), trešā vieta Edgaram Pavlovam no Aizputes (BMW). RWD/R klasē pirmā vieta Mikam Ķenavam no Saldus (BMW), otrais Māris Mors un trešais Kristaps Skrodis no Liepājas (BMW).

Starp desmit 4WD klases dalībniekiem, pirmais Artis Vicinskis no Sabiles (Subaru Impreza), otrais Gatis Bisenieks no Kandavas (Audi A4), trešais Oskars Troika no Embūtes (Subaru Impreza). 4WD/R klasē aizraujošas cīņas par godalgotajām vietām, pirmais Gatis Bisenieks, otrais Artis Vicinskis, savukārt trešo vietu izcīna Roberts Vītols no Liepājas (Subaru Impreza).

Viskuplākais dalībnieku skaits 2WD OPEN klasē, kur divdesmit septiņu dalībnieku konkurencē pirmo vietu ieguva Andris Dīks no Embūtes (VW Golf 3), otrais klasē Gijs Gūža no Priekules (VW Golf), trešā vieta Renāram Agulim no Saldus (Renault Clio). Šajā klasē dalībnieki izmantoja atbilstošos laika apstākļus un startēja ar sporta riepām, tautā sauktām par zāģiem. 4WD OPEN klasē rezultāti identiski 4WD/R klasei, pirmais Gatis Bisenieks, otrais Artis Vicinskis un trešā vieta Robertam Vītolam.

DĀMU klasē pirmā Maija Stakena no Rīgas (VW Golf 3), otrā vieta Lailai Mickus no Priekules (BMW) un trešā vieta Līvai Gundegai Ermansonei no Liepājas (BMW). JUNIORU klasē pirmā Maija Stakena no Rīgas (VW Golf 3), otrā vieta Tomam Ermansonam no Liepājas (BMW), trešais Oskars Ernests Tenis no Durbes (BMW).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.