Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Bernātos kupli apmeklēti sākas Krāsu svētki

Liela interese bija par āzi Fredi. Foto – Uldis Dobelis

Sestdien, 19. martā, Dienvidkurzemes novada Bernātos, atpūtas kompleksā “Draudzība”, tika atklāts pasākums “Krāsu svētki Bernātos”, ko varēs apmeklēt arī svētdien un četrus vakarus nākamnedēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sestdien svētku laikā tika atklāta Aizputes mākslinieka Ģirta Brumsona gleznu izstāde. Bērni varēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās, darbojās amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Apmeklētājus gaidīja āzis Fredis, trušu saime un dzeltenzobīgās nūtrijas.Programmā bija arī Pavasara ieskaņas muzikālais priekšnesums.

Jau dienas laikā par publikas trūkumu nevarēja sūdzēties, bet īpaši kupli apmeklēti svētki bija tumsā, kad sāka darboties taka “Krāsu spēles Bernātos”.

“Krāsu svētki Bernātos” būs arī svētdien, 20. martā, kā arī 24., 25., 26. un 27. martā. Brīvdienās parks būs atvērts no pulksten 12 līdz 21, darba dienās no 15 līdz 21.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja pasākumā – brīva. To organizē biedrība “Piparmētra”.

Projekts “Pop- UP aktivitātes nodrošināšana Dienvidkurzemes novadā” tiek finansēts Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākumā “Sadarbības pasākumi” projekta “JŪRA VISU GADU-Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana” ietvaros.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.