Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Copmaņi Cīravas pagasta svētkos tiek pie labiem lomiem

Cīravas pagasta svētku sacensībās labi ķērās. Foto – Santa Matvijčuka

Cīravas pagasta svētku makšķerēšanas sacensību dalībnieki sestdien, 11. jūnijā, no rīta varēja lepoties ar labiem lomiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmo vietu izcīnīja Guntars Polis, kura kopējais loms svēra 4496 gramus, otrais bija Linards Zēbergs ar 4120 gramiem, bet trešā vieta tika Miķelim Karlovičam ar 2938 gramiem, portālu “ReKurZeme” informē Cīravas kultūras nama vadītāja Santa Matvijčuka.

Lielāko zivi noķēra G. Polis. Tā svēra 1456 gramus. Otrā lielākā zivs bija Laumai Zēbergai – 1430 grami, trešā lielākā zivs – L. Zēbergam – 1376 grami.

Makšķerēšanas sacensības Cīravas pagasta svētkus sākās četros no rīta. Cope notika Cīravas dzirnavu dīķī. Dalībnieki savus lomus izrādīja deviņos no rīta.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Cīravas pagasta svētki sestdien tiek svinēti visas dienas garumā. No pulksten 12 Cīravas pagasta pārvaldes laukumā notiek “Pagasta svētku” tirdziņš.

No pulksten 15 Cīravas pagasta svētkos būs piepūšamās atrakcijas, rotaļas ar ziepju burbuļiem, interaktīvā bumbiņu mešana, glitera tetovējumi, seju apgleznošana (par maksu), vizināšanās ar laivām pa Cīravas dīķi (par maksu).

Pulksten 17 pagasta pārvaldes zālienā, bērnu dārza pusē, sāksies “Putu ballīte” bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 18 “Alus dārza” estrādē viesosies Liepājas leļļu teātris ar izrādi bērniem “Lote dodas ekspedīcijā”.

Pulksten 21 estrādē sāksies Liepājas rokmūziķa Ivo Fomina akustiskais koncerts.

No pulksten 22 līdz 4 balle kopā ar grupu “4KW”. Tā notiks Cīravas kultūras namā. Galdiņus var rezervēt, zvanot pa tālruni 25412434. Ieeja – pieci eiro.

Dienas laikā būs iespēja garšīgi paēst un padzerties, mieloties ar saldējumu un dažādiem citiem gardumiem kopā ar “CHILL HOUSE”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.