Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dambretisti Cīravā izspēlē Haralda Dobeļa pirmo piemiņas turnīru

Haralda Dobeļa piemiņas turnīrs dambretē. Foto – Uldis Dobelis

Cīravas kultūras namā svētdien, 5. jūnijā, bija ieradušies dambretisti no vairākām Kurzemes pilsētām, lai sacenstos Haralda Dobeļa pirmajā piemiņas turnīrā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turnīra noslēgumā visus trīs kausus ieguva kuldīdznieki. Par uzvarētāju kļuva Jānis Rūtiņš, otrais bija Pēteris Gailāns, bet trešo vietu ieguva Artis Madars Rancāns, ceturtajā vietā atstājot liepājnieci Valdu Meiri. Labāko sešniekā vēl iekļuva talsenieki Vilnis Rugājs un Ilga Treimane, portālam “ReKurZeme” stāsta Mudīte Dobele. Viņa norāda, ka turnīrā piedalījas arī mazmazdēls Deniss Bergmanis, kā arī viņa mamma, mazvedekla Zane Geruļska. Viņa līdz šim nebija spēlējusi damreti.

M. Dobele piebilst, ka pa retam dambreti uzspēlē arī mazdēls Tomass Dobelis, kurš šoreiz uz piemiņas turnīru netika lauksaimniecības darbu dēļ. Turnīra pirmo kārtu izspēlēja mazmeita Ance Dobele.

Kopumā bija 17 dalībnieki no Cīravas, Talsiem, Kuldīgas un Liepājas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensību laikā tika nolemts piemiņas turnīru rīkot arī nākamgad, jo dambretes turnīru ir maz. M. Mudīte saka paldies Dienvidkurzemes Sporta pārvaldei par atbalstu un skaistajiem kausiem.

H. Dobelis bija meistarkandidāts dambretē, aktīvi piedaloties sacensībās un skolojot jaunos dambretistus. Viņš Mūžībā devās 2021. gada 21. novembrī 76 gadu vecumā. Šovasar 2. jūnijā H. Dobelim būtu palikuši 77 gadi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.