Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dienvidkurzemes novada čempionātā ložu šaušanā daudz dalībnieki un augsti rezultāti

Foto – Sindija Čīma

Dienvidkurzemes novada pirmajā atklātajā un Dienvidkurzemes Sporta skolas čempionātā ložu šaušanā Aizputē fiksēts rekordliels dalībnieku skaits.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piedalījās aptuveni 75 dalībnieki no Dienvidkurzemes novada, Tukuma, Dobeles, Jelgavas novada un Krāslavas. Sacensības notika trīs dienu garumā, portālu “ReKurZeme” informē šāvēju pārstāvis Jānis Oskars Šalms.

Vingrinājumā “MŠ-10”, kur jaunākie dalībnieki šāva no atbalsta, uzvarēja Dienvidkurzemes novada pārstāve Lana Feldmane (90 punkti), ar tikpat punktiem otrā bija tukumniece A. Lindberga, bet trešā ar 86 punktiem bija Dienvidkurzemes novada šāvēja Evija Cinovska.

Zēniem šajā vingrinājumā pirmās divas vietas tika Tukuma ložu šāvējiem, bet trešo vietu ieguva Dienvidkurzemes novada pārstāvis Renārs Spāģis (91).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vingrinājumā “MŠ-10” no rokas otrā bija Dienvidkurzemes novada šāvēja Amanda Zozuļa (88), Bet puišiem otro vietu ieguva Tomass Mimelis (94).

Vingrinājumā “PŠ-40” triumfēja Dienvidkurzemes novada ložu šāvēja Sabīne Ķeķe. Viņa ieguva 390 punktus no 400 iespējamiem. Otrā bija vēl viena Dienvidkurzemes novada pārstāve Lenija Feldmane (386), bet trešā palika dobelniece Beāte Šmuksta (385). Startēja 20 dalībnieces.

Vīriešiem šajā vingrinājumā uzvarēja Dienvidkurzemes novada sportists Kārlis Rozenbergs (383), otrais bija Krāslavas šāvējs Aļģis Berestnevs (378), bet trešais ar tikpat punktiem palika Dienvidkurzemes novada sportists Jānis Lasmanis. Viņam pēdējā sērijā bija par vienu punktu mazāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vingrinājumā “MŠ-3X10” uzvarēja Dienvidkurzemes novada sportiste Anna Stieģele (278), otra bija krāslaviete Lija Ignatjeva (276), bet trešo vietu izcīnīja S. Ķeķe (274). Startēja 19 dalībnieces.

Vīriešiem 15 dalībnieku konkurencē ar 282 punktiem uzvarēja J. Lasmanis. Tas ir jauns tagad jau jaunā novada rekords. Iepriekš mūspusē labākais rezultāts bija 277 punkti. Otrais bija K. Rozenbergs (274), bet trešais palika dobelnieks Roberts Lignickis (273).

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.