Treneris Mārtiņš Jaunskalže kopā ar saviem futbolistiem. Foto – Dienvidkurzemes Sporta skola.

Dienvidkurzemes Sporta skola “Sporta laureātā 2021” suminājusi savus audzēkņus par sasniegumiem galda tenisā, futbolā, ložu šaušanā, volejbolā, handbolā un vieglatlētikā.

Galda tenisā tika sumināti Aleksis Ralfs Zeme, Artūrs Lūks, Agnete Smiltniece, Sanija Dejus, Emīls Ronis, Roberts Buļko un Dāvis Kristians Siljānis, vēstīts Dienvidkurzemes Sporta skolas mājaslapā.

A.R. Zeme un A. Lūks pagājušajā gadā izcīnīja pirmo vietu Latvijas Republikas komandu čempionātā. A. Smiltniece Latvijas Republikas komandu čempionātā ieguva otro vietu, bet S. Dejus – trešo vietu. E. Ronis, R. Buļko un D.K. Siljānis Latvijas Republikas komandu čempionātā izcīnīja ceturto vietu.

Audzēkņus galda tenisā bija sagatavojuši treneri: Viktors Tolkačevs un Alise Ansone.

Futbolā Dienvidkurzemes Sporta skolas audzēkņi pērn ieguva ceturto vietu Latvijas U14 futbola čempionātā Meistarības grupā. Apbalvots tika Inga Lukoviča audzēknis Tomass Toms Sprūds. Trenera Mārtiņa Jaunskalžes audzēkņi – Ralfs Bethers, Lauris Jaunzemis, Madars Podnieks, Toms Brūns, Artis Rogačs, Artis Razgaitis, Pēteris Lūsis, Pauls Skābardis, Gustavs Baumanis. Trenera Artūra Blumberga audzēkņi – Mantas Znotinaitis, Kristers Zemgalis, Markus Embriks. Trenera Kaspara Dzintara audzēknis – Leo Šenfelds. Trenera Emīla Knapša audzēkņi – Roberts Ludbaržs un Ričards Ķeķis.

Volejbolā tika sumināti trenera Ginta Sedola audzēkņi Markuss Rungovskis, Ričards Svens, Svens Martins Rozentāls. Viņi Vasaras spēlēs U-11 vecuma grupā zēniem ieguva ceturto vietu.

Apsveikumus saņēma arī Dienvidkurzemes Sporta skolas snaiperi. Lenija Feldmane pērn vingrinājumā “MŠ-3×20” kļuva par Latvijas junioru čempioni. Sabīne Ķeķe un Kate Katrīna Lietavnieces šajā pašā vingrinājumā bija labākās Latvijas jaunatnes čempionātā vecākajā vecuma grupā. Visām trim šāvējām treneris ir Rihards Frīdenbergs.

Treneres Ilzes Frīdenbergas audzēkne Marta Bladžinauska pērn ieguva pirmo vietu Latvijas čempionātā ložu šaušanā Vecākā grupā vingrinājumā “PŠ-40”. Savukārt Jānis Lasmanis kļuva par čempionu Latvijas čempionātā ložu šaušanā Vecākā grupā vingrinājumā “MŠ-30”, bet Anna Stieģele palika nepārspēta Latvijas čempionātā ložu šaušanā Vecākā grupā vingrinājumā “PŠ-60”. Abiem sportistiem trenere ir Laila Kalniņa.

Dienvidkurzemes Sporta skola handbolā apbalvoja audzēkni Ričardu Juzupu – par sportisko izaugsmi un neatlaidību, un profesionālu pieeju mācību treniņprocesam, treneris Zigmunds Mickus.

Vieglatlētikā apbalvoja sešus audzēkņus. Elizabete Kociņa pērn ieguva zelta medaļas Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 vecuma grupā 100 un 200 metru skrējienos. Viņas trenere ir Agnese Kļava.

Trenera Vaclova Svaža audzēknis Niks Ričards Ozoliņš pērn ieguva bronzas medaļu Latvijas čempionātā vieglatlētikā U16 vecuma grupā 2000 metru skrējienā. Bronzas medaļu pērn ieguva arī Kārlis Piziks. Trenera Ģirta Ločmeļa audzēknis bronzas medaļu ieguva Latvijas čempionātā U18 vecuma grupā lodes grūšanā. Diska mešanā viņš izcīnīja piekto vietu.

Latvijas čempionātā U18 vecuma grupā ceturto vietu šķēpa mešanā ieguva Ģ. Ločmeļa audzēknis Artis Brundzāts.

Piekto vietu Latvijas čempionātā U16 vecuma grupā diska mešanā izcīnīja Adrians Pričins, bet U14 vecuma grupā piektā Latvijā bija diska metēja Keita Poriņa. Abiem sportistiem trenere ir Agnese Kļava.