Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Durbe skaisti rotājas Lieldienām; svētdien būs galvenais pasākums

Foto – Linda Liepiņa

Lieldienu brīvdienās ir vērts doties uz Durbi, lai Latvijas mazāko pilsētu izstaigātu un priecātos par Durbes kultūras nama rokdarbu pulciņa dalībnieču veidotājiem Lieldienu rotājumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lieldienu pasākums Durbē būs svētdien, 17. aprīlī, kad ielūgs Zaķa kungs ar kundzi. Pulksten 12 laukumā pie Durbes muzeja jāpulcējas vecākiem ar mazajiem zaķēniem – mazajiem bērniņiem (gan ratiņos sēdošos, gan kājām gājējus), lai kopīgi ar Zaķa kungu un kudzi dotos mazo zaķēnu Lieldienu parādē pa pasatigu taku līdz Gulbīšu dīķim un skvēram Raiņa ielā. Lūgums dalībniekiem padomāt par Lieldienu noformējumu ratiņiem un bērniņiem.

Svētdien no pulksten 12 līdz 14 Durbes pilskalnā darbosies dažādas svētku aktivitātes. Programmā būs neparastas olu kaujas, sejiņu apgleznošanas darbnīca, lielo ziepju burbuļu pūšana, saldo olu meklēšana, gardo olu apgleznošanas darbnīca. Līdzi jāņem arī pašu nokrāsotas Lieldienu olas izstādei.

No pulksten 12 līdz 14 pastaigu takā pie Gulbīšu dīķa pasākuma apmeklētājus gaidīs dažādi uzdevumi. Pulksten 14 Durbes kultūras namā varēs noskatīties animācijas programmu “Zelta Lieldienas”. Pirmsskolas un sākumskolas bērni varēs noskatīties filmiņas “Dusmukule”, “Zaķu lielā diena” un “Eži un lielpilsēta”. Ieeja – viens eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.