Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Dzidra Šterna pirmo reizi uzvar Cīravas čempionāta riču račā posmā

Par pirmā posma uzvarētāju kļuva Dzidra Šterna (pa kreisi). Foto – Uldis Dobelis

Ar Aizputes pagasta pārstāves Dzidras Šternas uzvaru svētdien, 8. janvārī, Cīravā noslēdzās Cīravas čempionāta riču račā pirmais posms.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dz. Šterna posmā ieguva 24 punktus un pirmo reizi kļuva par tā uzvarētāju. Otro vietu ar 20 punktiem ieguva cīravniece Sarmīte Štrāle, bet trešā ar 18 punktiem bija liepājniece Linda Liepiņa.

Ceturto vietu ar 16 punktiem ieguva cīravniece Kristīne Zaharāne, bet piektais ar 14 punktiem bija liepājnieks Uldis Dobelis. Astoņu dalībnieku konkurencē tālāk sekoja cīravnieki Brigita Lagzdiņa, Spodra Dīķe (katrai pa 10) un Egils Rūtenbergs (6).

Pirmajā posmā pretiniekus visvairāk kāva K. Zaharāne (60 reizes). Pa 58 reizēm katrs pretiniekus kāva B. Lagzdiņa un E. Rūtenbergs, bet 57 reizes – L. Liepiņa. 56 reizes pretiniekus kāva S. Dīķe, tālāk sekoja U. Dobelis (50), S. Štrāle (49) un Dz. Šterna (41).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmajā posmā visvairāk kauti tika B. Lagzdiņa un E. Rūtenbergs (katrs pa 76 reizēm). 55 reizes tika kautas K. Zaharāne un S. Dīķe. Tālāk sekoja L. Liepiņa (48), S. Štrāle (46) un U. Dobelis (40).

Cīravas čempionāta otrais posms būs februārī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.