Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Freimaņa Mārtiņdiena Aizputē

Ceturtdien, 10. novembrī, Aizputē norisinājās Freimaņa Mārtiņdiena, aicinot uz pasākumiem un pieminot pāragri mūžība devušos mūziķi, aktieri, komponistu, novadnieku, aizputnieku, dzejnieku un izcilu personību Mārtiņu Freimani un viņa daiļradi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Visas dienas garumā pilsētas centrā skanēja mūziķa izpildītās dziesmas, Misiņkalna kapsētā notika neliels piemiņas brīdis, kā arī apskatei bija atvērta Mārtiņa Freimaņa piemiņas istaba Aizputes Skolēnu jaunrades centrā, informē Dienvidkurzemes novada pašvaldība.

Mārtiņdienas vakarā, radošā un izcilā mūziķu komanda, izpildot plašākai auditorijai līdz šim nedzirdētas M. Freimaņa dziesmas, Aizputes kultūras nama zāli ar skatītājiem piepildīja emocijām bagātais koncertstāsts “I Am Fine”.

Koncerta noslēgumā uz skatuvi tika aicināta M. Freimaņa pamatskolas klases audzinātāja un viņa piemiņas istabas izveidotāja Ināra Zālīte, kurai talantīgā mūziķe Zanda Štrausa uzdāvināja Freimja pēdējo ģitāru, kas turpmāk glabāsies un apskatei būs pieejama M. Freimaņa piemiņas istabā.

Foto: Aivars Ķesteris

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.