Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Gobzemu pirms pusnakts aiztur arī Liepājā

Foto – Uldis Dobelis

Pirmdien, 6. decembrī, ap pusdivpadsmitiem vakarā Valsts policija Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK) aizturēja arī Liepājā. Politiķis pirmdien tika aizturēts trešo reizi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ap desmitiem vakarā A. Gobzemu Rožu laukumā gaidīja aptuveni 20 policijas ekipāžas. Politiķis Liepājā ieradās pēc pulksten 23, aicinot cilvēkus doties pastaigā. Drīz vien viņš tika aizturēts.

Valsts policija pirmdien pret Saeimas deputātu Aldi Gobzemu (LuK), kurš Kurzemē rīkoja protesta akciju, pirms aizturēšanas Liepājā bija sākusi deviņus administratīvo pārkāpumu procesus.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijā, Tukumā ierosināti administratīvā pārkāpuma procesi par nepakļaušanos amatpersonu likumīgajām prasībām, par likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” pārkāpumiem un par valdības rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” prasību neievērošanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Talsos ierosināti divi administratīvā pārkāpuma procesi – par likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” pārkāpšanu un par valdības rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” prasību neievērošanu.

Ventspilī ierosināti administratīvā pārkāpuma procesi par likuma “Par sapulcēm, gājieniem un piketiem” pārkāpšanu, par nepakļaušanos policijas likumīgajām prasībām pārtraukt likumpārkāpumu, par sīko huligānismu un par valdības rīkojuma “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” prasību neievērošanu.

Tāpat sākti vairāki administratīvo pārkāpumu procesi pret citiem nesankcionētās sapulces dalībniekiem un tiks vērtēta arī pārējo sapulces dalībnieku atbildība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valsts policija aicina neapmeklēt šādas nesankcionētas sapulces un ievērot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības, lai nepieļautu vēl lielāku Covid-19 infekcijas izplatību risku, radot lielāku veselības apdraudējumu gan pašiem pasākuma apmeklētājiem, gan apkārtējiem.

Kā ziņots, Gobzems šodien tika aizturēts Tukumā un Ventspilī. Gobzemam pirmdien bija paredzēti pasākumi Tukumā, Talsos, Ventspilī un Liepājā.
Digital Matter icon

Jau ziņots, ka policija iepriekš Gobzemam par šogad 4.augustā Rīgā nesankcionēto protesta akciju pret “obligātu vakcināciju” piemēroja 350 eiro un 2000 eiro lielu administratīvo sodu. Savukārt par 18.augustā protesta akcijā “pret obligātu vakcināciju” notikušajiem pārkāpumiem deputātam policija piemērojusi administratīvos sodus 6700 eiro apmērā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.