Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Grobiņas pilsētas svētkos novada skolēni ar lielkoncertu sveic jubilejā Zigmāru Liepiņu

Foto – Uldis Dobelis

Grobiņas pilsētas svētku galvenais notikums piektdien, 27. maijā, notika Grobiņas Sporta centrā, kur pēc gājiena Dienvidkurzemes novada skolu koristi vienojās kopīgā lielkoncertā “Svētī debesīs šo zemi”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielkoncerts bija veltīts komponista Zigmara Liepiņa 70 gadu jubilejai. Komponists kopā ar kundzi Mirdzu Zīveri bija ieradies uz koncertu.

“Katros pilsētas svētkos bija tradīcija rīkot koncertu par godu kādam izcilam latviešu komponistam. Mums ir bijis Raimonds Pauls, Uldis Marhilevičs, bet šogad nozīmīgu un skaistu jubileju svin gandrīz mūsu novadnieks Zigmars Liepiņš. Esam neizsakāmi pagodināti, ka komponists ar kundzi Mirdzu Zīveri piekrituši ierasties uz lielkoncertu,” sajūtās dalās idejas iniciatore, Dienvidkurzemes novada jomas koordinatore mūzikā un etnogrupas “Kuršu sievas” vadītāja un dibinātāja Anita Elere.

Sestdien, 28. maijā, Grobiņas pilsētas svētku dienu piesātinās streetbols, dažādas aktivitātes bērniem un pilsētas svētku tirdziņš Paula ielā, bet svētku noslēgumā, 29. maijā, Grobiņas ev.lut. baznīcā vēl viens izcils koncerts ar komponistu Jāni Lūsēnu un Zigfrīdu Muktupāvelu.

Galeriju no svētku gājiena skatīt šeit.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.