Foto – Uldis Dobelis

“Grobiņas SC/LFS” futbolisti svētdien, 8. maijā, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā “Optibet” Nākotnes līgā ar 6:0 uzvarēja komandu “Tukums 2000/TSS-2”.

Jau astotajā minūtē “Grobiņas SC/LFS” vienību vadībā izvirzīja Viktors Ziemelis, bet 12 minūtes vēlāk viņš mājinieku pārsvaru dubultoja. 24. minūtē 3:0 panāca Devids Dobrecovs.

Otrajā puslaikā D. Dobrecovs guva vēl divus vārtus, bet ar vienu precīzu sitienu izcēlās Emīls Knapšis, mājiniekiem ļaujot svinēt uzvaru ar 6:0.

“Grobiņas SC/LFS” “Optibet” Nākotnes līgas turnīra tabulā ar deviņiem punktiem ir piektajā pozīcijā. Ar 15 punktiem vadībā ir “Jelgava” un “Valmiera FC-2/VSS”, bet pa desmit punktiem katrai ir “Riga FC-2” un “Skanstes SK”.

Svētdien, 15. maijā, pulksten 13 Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā “Optibet” Nākotnes līgā “Grobiņas SC/LFS” spēlēs pret “Leevon Saldus” vienību.