Sestdien, 18. maijā, Liepājas stadiona “Daugava” rezerves laukumā “Altero.lv” Latvijas futbola čempionāta otrajā līgā “Karosta” ar 6:0 (4:0) sagrāva “Dienvidkurzemes SS”.

“Karostai” pirmos trīs vārtus pirmajā puslaikā guva Nauris Dobelis, bet ar vienu vārtu guvumu izcēlās Ričards Auznieks.

Pirmā puslaika 28. minūtē sarkano kartīti saņēma “Dienvidkurzemes SS” futbolists Emīls Mārcis Ronis.

Otrajā puslaikā karostniekiem pie vārtu guvuma tika arī Raivis Svilis un Kārlis Kristholds, sagādājot Dienvidkurzemes derbijā ļoti pārliecinošu uzvaru ar 6:0.

“Karosta” pēc izcīnītās uzvaras otrās līgas B grupā ar septiņiem punktiem pakāpās uz otro vietu. “Dienvidkurzemes SS” ar sešiem punktiem ir piektajā vietā.

“Karosta” piektajā kārtā 25. maijā pulksten 17 Liepājā spēlēs pret “Limbažiem”. “Dienvidkurzemes SS” 26. maijā pulksten 16 izbraukumā spēlēs pret JFC “Viola”.