Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Koncertdārza “Pūt, vējiņji!” atklāšanas koncerta ģenerālmēģinajums

Foto – Facebook.com/Liepajalv

Liepājā koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncerta ģenerālmēģinajums veksmīgi aizvadīts. Piektdien pulksten 20 sāksies koncertdārza atklāšnas koncerts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pie divdaļīgā koncerta veidošanas ar vairāk nekā 100 leģendāru mūziķu piedalīšanos aktīvi strādā nozares profesionāļi, informē Liepājas pašvaldība.

Tiem, kuri nevarēs būt klātesoši koncertdārza “Pūt, vējiņi!” atklāšanas koncertā, būs iespēja to izbaudīt pie TV ekrāna – 17. jūnijā pl. 21.05 LTV1 kanālā.

Tāpat šovakar pulksten 18 Jūrmalas parkā, iepretim vides objektam “Spoku koks”, jaunatklās arī “Slavas aleju”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No pulksten 22.00 līdz pat rīta gaismai labas mūzikas cienītāji koncertdārza atklāšanu aicināti turpināt svinēt klubā “Kursa” — tā būs iespēja satikt atklāšanas koncerta dalībniekus, dziedāt līdzi labi zināmām dziesmām un izbaudīt bezbēdīgas ballītes diskotēkas noskaņas.

Rūpējoties par pasākumu drošu norisi, piektdien tiek noteikti satiksmes ierobežojumi Miķeļa Valtera ielā un autostāvvietā Zvejnieku alejā, ar iebraukšanu no Sporta ielas un Kūrmājas prospekta.

No šā gada 25. maija pulksten 19.00 līdz 28. maija pulksten 8.00 tiek aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana uz Miķeļa Valtera ielas – posmā no “Dzintara Boulinga” līdz Peldiestādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savukārt no šā gada 26. maija pulksten 21.00 līdz 28. maija pulksten 8.00 satiksmei slēgs auto stāvlaukumu Zvejnieku alejā, ar iebraukšanu no Sporta ielas un Kūrmājas prospekta.
Automašīnu īpašnieki aicināti savas automašīnas nenovietot uz Miķeļa Valtera ielas – posmā no “Dzintara Boulings” (Miķeļa Valtera iela 4) līdz Peldiestādei (Miķeļa Valtera iela 13) un Zvejnieku alejas stāvlaukumā. Pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

SIA “Liepājas latviešu biedrības nams” atgādina, ka pasākumu norises vietās aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Pasākumu laikā koncertdārza teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Liepājas Pašvaldības policija.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.