Svētdien, 27. novembrī, Liepājas ledushallē tika aizvadītas Livonijas hokeja līgas ceturtās kārtas spēles, kurās tikās Lāči ar 1625 Liepāja (Kolumbs) un Svelet ar Bitēm.

Lāču un 1625 Liepāja spēle norisinājās ar nelielu Lāču pārsvaru. Vairāki pārkāpumi no 1625 Liepāja spēlētāju puses deva iespēju Lāčiem draudīgāk uzbrukt un tikai Roberta Lozinska veiksmīgā spēle neļāva Lāčiem izvirzīties vadībā. Tomēr trešā perioda vidū Lāču spiediens uz vārtiem rezultējās ar vārtu guvumu. 1625 Liepāja, lai izglābtos no pirmā zaudējuma turnīrā pēdējās minūtēs dominēja Lāču vārtu priekšā, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet veiksme bija Lāču pusē un pelnīta uzvara. Lāčiem vienīgos vārtus no Rennija Pavloviča piespēles guva Antons Jakuševs, portālu “ReKurZeme” informē organizators Ivo Bergmanis.

Ceturtās kārtas otrajā spēlē Svelet spēli iesāka vairāk kā pārliecinoši jau spēles devītajā minūtē panākot 2:0 savā labā. Abus vārtus guva Krišjānis Balodis, kurš ir Svelet jaunpienācējs un uz gadu ir saņēmis Livonijas hokeja līgas licenci, Turpinājumā ar agresīvu spēli Bites pamazām atguva līdzsvaru ne tikai spēlē, bet arī uz rezultāta tablo. Trešā perioda vidū Svelet neizmanto lielisku iespēju gūt trešos vārtus, Jau pieminētais Krišjānis Balodis neizmanto doto iespēju un nespēj pārspēt Bišu vārtsargu Alekseju Kuzavkovu ar soda metienu. Bites ar savu neatlaidību 21 sekundi pirms spēles pamatlaika beigām gūst trešos vārtus un līdz ar to nostiprinās turnīra tabulas otrajā vieta, par diviem punktiem atpaliekot no 1625 Liepāja komandas.

Nākamās spēles paredzētas 2022.gada 11.decembrī, kad savā starpā tiksies Lāči – Bites un Lsk – Svelet. Ar to arī noslēgsies pirmā apļa spēles.