Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā ar orķestri sagaida lielāko kruīza kuģi, kāds jebkad ir apmeklējis vēju pilsētu

Liepājā ierodas tūristi no ASV un Lielbritānijas. Foto – Aigars Prūsis

Pēc vairāku gadu pārtraukuma trešdienas, 8. jūnija, rītā Liepājas ostā ienācis kruīza kuģis “Seven Seas Splendor”, kas uz Liepāju atvedis aptuveni 300 ceļotāju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“224 metrus garais “Seven Seas Splendor” ir lielākais kruīza kuģis, kāds jebkad ir apmeklējis mūsu ostu!” norāda Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieka pienākumu izpildītājs Uldis Hmieļevskis.

Kruīza kuģis tika sagaidīts ar pūtēju orķestri “Liepāja” un septiņiem autobusiem.

Kruīza kuģis “Seven Seas Splendor”, savu ceļojumu uzsāka SAUTHEMPTONĀ, (Anglija) šā gada 2. jūnijā. Liepāja ir viena no 9 ostām, kurās plānots piestāt Baltijas jūrā. Kuģa garums ir 224 metri un tas uz Liepāju atvedīs 278 pasažierus no ASV un Lielbritānijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lielākā daļa no pasažieriem devās ekskursijās ar gidu. Tika piedāvātas trīs veidu ekskursijas: ar autobusu pa vecpilsētu un Karostu; ar kājām pa vecpilsētu; ekskursija ar kājām pa vecpilsētu mākslas un arhitektūras gardēžiem. Ekskursijās bez pilsētas apskates ir iekļauts arī neliels Sv. Trīsvienības katedrāles ērģeļu prezentācijas koncerts un koncertzāles “Lielais dzintars” apskate.

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs sadarbībā ar Liepājas SEZ pārvaldi nodrošina informācijas punkta darbību autobusa pieturā pie Liepājas Universitātes, lai kruīza pasažieriem, kuri Liepāju vēlēsies apskatīt bez gida, palīdzētu nokļūt interesējošajās vietās.

Kruīza kuģa ierašanās ikvienā Baltijas jūras ostā nodrošina ne tikai atpazīstamību, bet dod arī pienesumu vietējai ekonomikai. Iepriekšējo reizi kruīza kuģis Liepājas ostā viesojās 2018. gada 17. augustā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.