11.un 12.martā LOC Tenisa hallē norisinājās Anastasijas Sevastovas balvas izcīņa U8, U9 un U10 vecuma grupas jaunajiem tenisistiem. Sacensībās kopumā piedalījās 99 jaunie tenisisti no visas Latvijas, kā arī Lietuvas. Vairāki Liepājas Tenisa sporta skolas audzēkņiem izcīnīja godalgotās vietas.

U8 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Marks Lazdiņš (V Tennis Academy), 2.vietā ierindojās Arturs Mass (V Tennis Academy), bet 3.vietu ieguva Herkus Jankauskas (Lietuva), portālu “ReKurZeme” informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Gints Siliņš.

U8 vecuma grupā meitenēm par sacensību uzvarētāju kļuva Lorēna Žibojedova (Mārupes TSS), 2.vietu izcīnīja Keita Siliņa (Liepājas Tenisa sporta skola), bet 3.vietu ieguva Darina Kozlova (Liepājas Tenisa sporta skola).

U9 vecuma grupā zēniem uzvaru izcīnīja Gustavs Gerķis (Bīriņa TK), 2.vietu ieguva Atas Pupeikis (Lietuva), bet goda pjedestālu 3.vietā noslēdza Alekss Kaupužs (Mārupes TSS).

U9 vecuma grupā meitenēm par šīs grupas uzvarētāju kļuva Dārta Zvirgzdiņa (JuTen TS), Beatrise Vecbrāle (Liepājas Tenisa sporta skola) ieguva 2.vietu, bet Anna Kenstavičute (individuāli) ierindojās 3.vietā.

U10 vecuma grupā zēniem par uzvarētāju kļuva Deniss Griguļēvičs (Neten Heart TS), 2.vietā ierindojās Ričards Ikaunieks (individuāli), bet 3.vietu izcīnīja Emīls Latišs (Liepājas Tenisa sporta skola).

U10 vecuma grupā meitenēm, par sacensību uzvarētāju kļuva Laura Devrinde (Liepājas Tenisa sporta skola), 2.vietā ierindojās Anna Delzova (Rīga Tennis Academy), bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Elizabete Stone (Liepājas Tenisa sporta skola).