Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā notiek atbalsta aktivitātes Ukrainai; vakarā būs koncerts, izgaismos bāku

Piektdien, 24. februārī, visas dienaa garumā notiek dažādas atbalsta aktivitātes pie Liepājas Universitātes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ir iespēja gan klausīties ukraiņu mūziku, apskatīt Liepājas muzeja filiāles “Liepāja okupāciju režīmos” sagatavoto digitālo izstādi “Sagrautā Liepāja. Sagrautā Ukraina”, gan piedalīties ziedojuma akcijā sadarbībā ar “Tabitas sirdi”, gan arī vēl citās aktivitātēs, vēsta Liepājas pašvaldība.

Pasākuma laikā iedzīvotāji aicināti ziedot parafīnu vai sveces ierakumu sveču izgatavošanai, zeķes, cimdus un pirmās palīdzības medicīnas preces (piemēram, pārsienamie materiāli). Liepājas pašvaldība atgādina, ka zeķēm, cimdiem un medicīnas precēm jābūt nelietotām. Ir iespēja arī noziedot naudas līdzekļus, kas visi tiks izlietoti Ukrainas atbalstam.

Piektdien pulksten 19 pie Liepājas Universitātes būs vakara atbalsta koncerts, kurā Liepājā iemīļoti mūziķi izpildīs dažādas dziesmas, pasākumu vadīs dziesminiece Maija Kalniņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulcējoties uz pasākumu, organizatori aicina ņemt līdzi Ukrainas karoga krāsas atribūtiku, lai paustu mūsu kopēju nostāju PRET Krievijas iebrukumu Ukrainā un PAR brīvu un neatkarīgu Ukrainas valsti! Arī uz vietas pasākumā būs iespēja saņemt un sev pie apģērba piespraust Ukrainas karoga krāsas lentīti.

Piektdienas vakarā tiks izgaismota Liepājas bāka Ukrainas karoga krāsā.

Foto – facebook.com/liepajalv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.