Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājā spraigas cīņas un jauni uzvarētāji “Bruģa bumbas” posmā

Liepājā aizvadīts otrais “Bruģa bumbas” posms pie burgernīcas “Street Burgers”, kurā kopumā piedalījās 44 komandas. Cīņas laukumos bija ļoti emocionālas un vairākās vecuma grupās bija jauni posma uzvarētāji, kas situāciju kopvērtējuma tabulā padara vēl interesantāku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Otrajā ”Bruģa Bumbas” posmā piedalījās jau vairāk komandu nekā pirmajā posmā, kas liek domāt, ka nākotnē varētu piedalīties vēl vairāku jaunu komandu. Meitenes savā starpā sacentās U-13 un U-99 vecuma grupā, savukārt, zēni U-15, U-18 un U-99. Spēles norisinājās arī ierastajā MIX grupā, portālu “ReKurZeme” informē sacensību pārstāvis Dāvis Plūme.

Tāpat kā pirmajā posmā, arī šajā populārākās vecuma grupas pēc komandu skaita bija U-15 zēnu un U-18 jauniešu grupas, attiecīgi, pa 15 un 10 komandām katrā. U-15 zēnu grupā par uzvarētājiem kļuva komanda ‘’Asie pipari’’, kuri finālā pieveica komandu ‘’Rupucis’’, toties 3. vieta šoreiz pienācās ‘’Ķirurgi’’ basketbolistiem. U-18 grupā uzvaras laurus otro posmu pēc kārtas plūca komanda ‘’Westside’’, finālā esot nedaudz pārākiem par ‘’Ķiploki’’ komandu. Trešā vieta šoreiz komandai ‘’Rizzleri’’ vienībai.

Par uzvarētājām pašā mazākajā U-13 meiteņu vecuma grupā otro reizi kļuva komanda ”Smurfi”, kas aiz sevis atstāja komandas ”Metriņi” un ”Esi reāls”. Par uzvarētājām U-99 sieviešu konkurencē kļuva komanda ”22”, aiz sevis 2. vietā atstājot ”Spridzekļi” meitenes, bet 3. vietā ierindojās komandas ”Yolo” basketbolistes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spraigas cīņas aizritēja U-99 grupā vīriešiem, kur par 2. posma uzvarētājiem kļuva ”Līvas kapi” basketbolisti, kuri fināla cīņā bija pārāki par ”Pacani” komandu, bet godpilnā 3. vieta ”Mežpils” brigādei. MIX grupā piedalījās trīs komandas, un, visām iegūstot vienādu punktu skaitu, uzvarētāju noteica pēc gūto un zaudēto punktu starpības. Veiksmīgākā komanda izrādījās vienība ‘’Cietais rieksts’’, aiz sevis atstājot komandas ”Monarch” un ”G-town”.

Bez strītbola mačiem pasākuma laikā noskaidrojās otrie finālisti meistarības konkursa un 1v1 disciplīnās. Meistarības konkursā veiklākais un precīzākais bija Didzis Vilnītis, kurš finālā distanci veica 28,4 sekundēs. Finālposmā, kurš notiks 12. augustā, uzvarētājs meistarības konkursā disciplīnā iegūs dāvanu karti 100 EUR vērtībā no t/c ‘’Kurzeme’’. Individuālajā 1v1 konkursā stiprākais izrādījās Reinis Vilnītis, nodrošinot sev vietu finālposmā ar iespēju cīnīties par galveno balvu 100 EUR vērtībā no SPB Sporta bode.

Nākamais Bruģa bumbas ‘’LOC’’ posms norisināsies 5. jūlijā blakus Daugavas stadiona rezerves laukumam, Kristapa Porziņģa laukumā. Posma sākums pulksten 18:30. Pieteikšanās sacensībām būs iespējama sacensību dienā 1 – 1,5 stundu pirms to sākuma no pulksten 17:00 – 17:30. Dalības maksa no komandas – 10 EUR, neatkarīgi, vai komandā spēlē trīs vai četri spēlētāji. Liepājas sporta spēļu skolas audzēkņiem dalība pasākumā ir bez maksas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

”Bruģa Bumba 2023” sacensību posmi:

3.posms 5. jūlijs 18:30 (LOC posms KP laukumā)
4.posms 19. jūlijs 18:30 (Sporta Bode posms KP laukumā)
5.posms 1.augusts 18:30 (t/c Kurzeme posms KP laukumā)
6.posms 12.augusts 12:00 (Noslēguma posms KP laukumā).

Otrā posma rezultāti:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

U15 – zēni
1.vieta ”Asie pipari”
2.vieta ”Rupucis”
3.vieta ”Ķirurgi”

U18 – jaunieši
1.vieta ”Westside”
2.vieta ”Ķiploki”
3.vieta ”Rizzleri”

U13 – meitenes
1.vieta ”Smurfi”
2.vieta ”Metriņi”
3.vieta ”Esi reāls”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

U99 – dāmas
1.vieta ”22”
2.vieta ”Spridzekļi”

  1. vieta ‘’Yolo’’

U99 – vīrieši
1.vieta ”Līvas kapi”
2.vieta ”Pacani”
3.vieta ”Mežpils”

MIX – grupa
1.vieta ”Cietais rieksts”
2.vieta ‘’Monarch’’
3.vieta ‘’G-town’’

Foto – Uldis Dobelis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.