“Liepāja” otrdien “Tonybet” Latvijas futbola virslīgas piektās kārtas mačā izcīnīja pirmo panākumu šosezon.

Liepājnieki savā laukumā ar 1:0 (1:0) uzvarēja “Audu”, vēsta LETA

“Liepāja”, kas iepriekšās četrās spēlēs bija palikusi “sausā”, guva pirmos vārtus mačā un šajā sezonā mača piektajā minūtē, kad “Auda” vārtsargu pārspēja Ba Rasuls.

Pēc ielaistajiem vārtiem “Auda” aizveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, kas netika izmantotas ne pirmajā puslaikā, ne otrajā, mačam noslēdzoties par labu liepājniekiem.

Iepriekšējā sezonā vienā spēlē ar 4:0 pārāka bija “Liepāja”, bet pārējās beidzās neizšķirti (1:1).

Svētdien “Daugavpils” mājās ar 2:2 spēlēja neizšķirti ar čempioni RFS, bet pirmdien “Riga” ar 2:0 pārspēja “Jelgavu”, un mačs ar “Tukums 2000″/”Telms” un “Metta” līdzdalību Tukumā beidzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrdien vēl “Valmiera” mājās spēlēja neizšķirti ar “Grobiņa”/LFS.

Turnīra tabulā 12 punkti piecos mačos ir “Riga”, 11 – “Daugavpilij”, desmit punktus izcīnījusi RFS, “Valmiera” un “Tukums 2000″/”Telms”, septiņi punkti ir “Metta”, “Audai” ir četri punkti, “Liepāja” iekrajusi trīs punktus, pie diviem punktiem tikusi “Grobiņa”/LFS, bet viens punkts ir “Jelgavai”.

Virslīgas čempionāts ar desmit komandu līdzdalību notiek četros apļos, katrai komandai aizvadot 36 spēles. 180 spēles paredzēts aizvadīt līdz 9.novembrim.

Pagājušajā sezonā otro reizi par čempioni kļuva RFS, kas nodrošināja uzvaru tikai pēdējā kārtā, izcīnot uzvaru pār “Metta” komandu ar 1:0.