Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājas peldvietās paceļ Zilo karogu

Trešdien, 22. maijā, ar Zilā karoga pacelšanu peldvietās un starptautisku ekspertu konferenci tika atzīmēta Eiropas Jūras dienas norise Liepājā. Arī šogad trijās Liepājas peldvietās un Jahtu ostā plīvos Zilais karogs – pasaulē zināmākā ekosertifikāta zīme.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēcpusdienā pilsētas centrālajā pludmalē pie Glābšanas stacijas tika pacelts Liepājai piešķirtais Zilais karogs, kas ir pasaulē populārākais un atzītākais tūrisma ekosertifikāts. Liepājas iesaiste Zilā karoga programmā ilgst aptuveni 20 gadus un tā simbolizē pašvaldības un institūciju ieguldīto darbu vides vērtību saglabāšanā un motivē tiekties pēc augstākiem standartiem jūras vides aizsardzībā, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pašvaldība.

Šogad Zilais karogs plīvos divās pludmales peldvietās – pie stadiona un Dienvidrietumu mikrorajonā, kā arī Beberliņu atpūtas parka peldvietā. Tāpat Zilā karoga sertifikāts piešķirts LSEZ jahtu ostai “Liepaja Marina”.

Paralēli Zilā karoga pacelšanai trešdien Liepājā visas dienas garumā norisinājās kampaņas “Eiropas Jūras diena manā valstī” starptautiska konference projekta ‘’BALTICITIES- Baltijas jūras valstu pilsētu sadarbība jūras vides aizsardzībai’’ ietvaros. Konference pulcēja zinātniekus, dabas aizsardzības institūciju ekspertus, pašvaldību un nevalstisko organizāciju pārstāvjus, kā arī jauniešus un vides aktīvistus no četrām projektā iesaistītajām valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eiropas Komisijas kampaņa “Eiropas Jūras diena manā valstī” ir daļa no vides aktīvisma viļņa, kas aizsācies pirms aptuveni 20 gadiem ar mērķi veicināt sabiedrības interesi un izpratni par okeānu un jūru nozīmi mūsu dzīvē.

Publicitātes foto

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.