Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepājas pilsētas 2023. gada kalendāru velta Eiropas vērtībām

Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā, Rožu laukumā 5/6, Liepājā, jau var iegādāties Liepājas valstspilsētas 2023. gada kalendāru, kas veltīts 12 Eiropas vērtībām un tapis sadarbībā ar pašiem liepājniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saistībā ar to, ka Liepāja ieguvusi Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titulu, nākamā gada pilsētas kalendārs ir par Eiropas vērtībām, un tā mērķis ir sabiedrībā veicināt lielāku izpratni par Eiropas pamatmērķiem. Viena no Eiropas vērtībām ir sabiedrības līdzdalība, tādēļ šoreiz īpaši svarīga bija pašu liepājnieku iesaiste. Ikvienam liepājniekam tika sniegta iespēja aizpildīt anketu, izvēlēties un pastāstīt, kuras ir katram pašam tuvākās Eiropas vērtības, kā tās tiek izprastas un tika aicināt pastāstīt, cik nozīmīgas un kāpēc tās katram ir, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Katra kalendāra mēnesī viens liepājnieks, atrodoties zīmīgā pilsētas vietā, iepazīstina ar vienu no Eiropas vērtībām, un fotogrāfija tiek papildināta ar citu liepājnieku domām un sajūtām par konkrēto vērtību. Kalendāra tapšanā piedalījās ugunsdzēsēji, IT speciālisti, vides eksperti, kultūras darbinieki, sportisti, sociālās un citu jomu pārstāvji.

Kalendārā atainotās 12 Eiropas vērtības ir: Miers, Labklājība, Brīvība, Ilgtspējīga attīstība, Vides aizsardzība, Zinātnes un tehnoloģiju progress, Sabiedrība pret diskrimināciju, Sociālais taisnīgums, Kultūra un valoda, Bērnu tiesību aizsardzība, Līdztiesība un vienlīdzība, Drošība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Liepājas valstspilsētas pašvaldība katru gadu veido īpašu pilsētas kalendāru, pie kura strādāts kopā ar labākajiem speciālistiem. 2023. gada kalendāru izdevusi un koncepciju veidojusi Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija, dizaina autore ir Dārta Hofmane, fotogrāfiju autors – Aigars Hibneris.

Foto – Liepaja.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.