Liepājā pludmales tenisa laukumos pie LOC Tenisa halles tika aizvadīts Liepājas pludmales tenisa līgas otrais posms, kas šoreiz norisinājās jaukto pāru konkurencē. Augstākā līmeņa konkurencē uzvaru izcīnīja Artis Zombergs un Paula Anna Vuciņa, bet vidējā līmeņa konkurencē – Sanita Punga un Mihails Kostusevs.

Liepājas pludmales tenisa līgas 2.posms norisinājās jauktajiem pāriem augstākajā un vidējā līmenī. Šoreiz sacensībās piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – 45 pāri. Augstākā līmenī savā starpā sacentās 8 pāri, savukārt, vidējā līmenī – 37 pāri. Augstākā līmeņa konkurencē Artis Zombergs ar Paulu Annu Vuciņu neatstāja variantus pārējiem sacensību dalībniekiem, jo savā apakšgrupā izcīnīja tikai pārliecinošas uzvaras, kā arī samērā viegli iekļuva finālā un ar 6-4 izcīnīja uzvaru 2.posmā. Tikmēr 2.vietā ierindojās Kaspars Klamers un Linda Priekule, bet 3.vietā – Gints Siliņš un Krista Siliņa, portālu “ReKurZeme” informē turnīra direktors Ģirts Antonovs.

Vidējā līmeņa konkurencē sacensību dalībnieki tika sadalīti 8 apakšgrupās, no kurām katrs labākais pāris turpināja sacensties par uzvaru posmā. Līdz sacensību finālam un uzvaru tajā izcīnīja Sanita Punga un Mihails Kostusevs. 2.vietā ierindojās pāris no Lietuvas – Darius Lučka un Marija Miezanskiene. Savukārt, 3.vietu izcīnīja Guntars Kikučs un Aija Kalnīte.

Liepājas pludmales tenisa līgas 3.posms tiks aizvadīts 7.jūlijā, kad savā starpā sacentīsies vīriešu pāri un sieviešu. Uz sacensībām var pieteikties līdz 6.jūlija 17 šeit.