Abonē "ReKurZeme Plus"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Liepāju reģionālajā vizītē apmeklē vairāk nekā 30 ārvalstu vēstnieki

Lai sekmētu Latvijas divpusējās attiecības ar ārvalstīm, popularizētu investīciju piesaisti, ekonomiskās sadarbības un tūrisma iespējas reģionos, kā arī parādītu mūsu valsts daudzveidīgo kultūrvēsturisko mantojumu, trešdien, 28. septembrī, vairāk nekā 30 Latvijā akreditēto diplomātisko pārstāvniecību vadītāji devās ikgadējā reģionālajā braucienā uz Kurzemi un apmeklēja arī Liepājas valstspilsētu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ārlietu ministrijas valsts sekretārs Andris Pelšs vēstniekus aicināja iepazīt Kurzemi – Saldu, Liepāju, Jūrkalni, Alsungu un Ēdoli, portālu “ReKurZeme” informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Delegāciju Liepājā uzņēma domes vadība kopā ar koncertzāles “Lielais Dzintars“, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas, Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 un 17.–19. gadsimta interjera muzeja “Hoijeres kundzes viesu nams” pārstāvjiem.

“Uzņemt Liepājā tik ievērojamu skaitu vēstniecību un diplomātisko pārstāvniecību vadītājus no visas pasaules ir ne vien liels gods, bet arī lieliska iespēja liepājniekiem sevi parādīt kā spēcīgu reģiona ekonomisko, politisko un kultūras centru. Bagātīgā programma, kādu piedāvājām mūsu diplomātisko pārstāvniecību viesiem, ļāva prezentēt gan jau līdz šim pilsētā sasniegto, gan arī iezīmēt mūsu pilsētas nākotnes potenciālu un spēcīgākās puses. Īpaši akcentējām Liepāju kā Eiropas kultūras galvaspilsētu 2027, jo skaidrs, ka cieši starptautiskie sakari būs neatsverams resurss, īstenojot kultūras galvaspilsētas programmu,” sacīja Liepājas valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai iepazītu ekonomiskās sadarbības iespējas, vēstnieki šodien apmeklēja arī Liepājas ostu, uzņēmumus “Ekers Stividors”, “Terrabalt”, “Interspiro Production”, “Jensen Metal”, “Caljan”, Karostas industriālo parku un iepazinās ar “Liepājas metalurga” industriālo teritoriju.

Brauciena dalībnieki arī vairāk uzzināja par Liepāju kā Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 titula ieguvēju, iepazinās ar koncertzāles “Lielais dzintars” māksliniecisko programmu un redzējumu, kā arī apskatīja 17.–19. gadsimta interjera muzeju “Hoijeres kundzes viesu nams”.

Reģionālo vizīti vēstnieki noslēdza ar viesošanos Ēdoles viduslaiku pilī.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ReKurZeme.lv komanda.